Qshops Keurmerk Gezien op RTL4

Filters

9.7
487 beoordelingen
Zeer klantgericht! Ze hebben verder een mooi assortiment en leveren goede spullen tegen een scherpe prijs.Klant op 12-10-2018
maken gewoon waar wat ze op de website beloven !Paul op 04-09-2018

Aanbiedingen

Uitverkoop

In deze categorie vindt u alle artikelen die uitverkocht worden.

Cisco Cable72-4387-01 CAB-RPS2300
Artikelcode: 72-4387-01
  • Interconnect RPS Power Cable
Meer informatie
incl. BTW € 9,68 € 3,63
excl. BTW € 8,00 € 3,00
1 op voorraad
incl. BTW € 4,76 € 2,26
excl. BTW € 3,93 € 1,87
2 op voorraad
Bluetooth & Draadloze USB netwerkadapter in 1
Artikelcode: 058391
  • 2-in-1 draadloze combo adapter
  • WLAN en Bluetooth-interfaces
  • Plug en Play
  • Voor laptops en desktop-pc's
Meer informatie
incl. BTW € 21,85 € 16,99
excl. BTW € 18,06 € 14,04
5 op voorraad
incl. BTW € 8,53 € 7,68
excl. BTW € 7,05 € 6,35
5 op voorraad
incl. BTW € 5,83 € 3,94
excl. BTW € 4,82 € 3,26
6 op voorraad
incl. BTW € 9,35 € 6,59
excl. BTW € 7,73 € 5,45
1 op voorraad
incl. BTW € 6,41 € 3,94
excl. BTW € 5,30 € 3,26
1 op voorraad
incl. BTW € 6,76
excl. BTW € 5,59
2 op voorraad
High speed HDMI naar mini HDMI met ethernet 1 meter wit
Artikelcode: 171248
  • Connector 1 HDMI A Male
  • Connector 2 HDMI C Male Mini
  • Lengte 1 meter
  • Kleur Wit
  • Merk Valueline
Meer informatie
incl. BTW € 5,51 € 3,94
excl. BTW € 4,55 € 3,26
8 op voorraad
DB25 M/F 5 meter
Artikelcode: 304159
  • DB25 kabel
  • M/F 5 m
  • IEEE 1284-1994
Meer informatie
incl. BTW € 6,62
excl. BTW € 5,47
3 op voorraad
incl. BTW € 7,05 € 4,92
excl. BTW € 5,83 € 4,07
2 op voorraad
Samsung tablet naar USB OTG datakabel 0.20 meter
Artikelcode: 178049
  • Samsung 30p Male
  • USB A Vrouwelijk
  • 0.2 meter
  • USB 2.0
  • Merk:Valueline
Meer informatie
incl. BTW € 6,16
excl. BTW € 5,09
3 op voorraad
MHL verbindingskabel 1 meter zwart
Artikelcode: 171484
  • Type MHL
  • Kleur zwart
  • Lengte 1 meter
  • USB B micro female + HDMI female
Meer informatie
incl. BTW € 16,95 € 11,95
excl. BTW € 14,01 € 9,88
2 op voorraad
GSM handlader met Fietsverlichting
Artikelcode: 062817
  • Geen extra batterijen meer nodig
  • 1 minuut om de koplamp van uw fiets op te laden
  • 3 minuten draaien voor een gesprek van 2-8 minuten
Meer informatie
incl. BTW € 17,94 € 14,35
excl. BTW € 14,83 € 11,86
3 op voorraad
Video Power balun voor analoge camera
Artikelcode: 076197
  • Passive video transmission set voor video en voeding
  • Maakt gebruik van Cat5 UTP kabel
  • Tot 300 meter transmissie afstand
  • Geen extra voeding nodig
Meer informatie
incl. BTW € 19,95 € 17,35
excl. BTW € 16,49 € 14,34
1 op voorraad
GSM autolader met Nokia plug
Artikelcode: 142736
  • Merk Konig
  • Autoadapter
  • Ingangs voltage 12 - 24DC V
  • Uitgangs voltage 5 V
Meer informatie
incl. BTW € 7,95 € 2,99
excl. BTW € 6,57 € 2,47
2 op voorraad
Batterij AA oplaadbaar 2600 mAh
Artikelcode: 229055
  • Hoge kwaliteit
  • 2600 mAh
  • AA
  • Oplaadbaar
  • verpakt per 4 stuks
Meer informatie
incl. BTW € 17,94
excl. BTW € 14,83
Op voorraad
AAA oplaadbare batterij
Artikelcode: 229017
  • Hoge kwaliteit
  • 950 mAh
  • AAA
  • Oplaadbaar
  • verpakt per 4 stuks
Meer informatie
incl. BTW € 9,95
excl. BTW € 8,22
Op voorraad
incl. BTW € 7,62
excl. BTW € 6,30
Op voorraad
AA zink chloride 1.5 V R6 batterijen
Artikelcode: 155675
  • Merk HQ
  • Voltage 1.5 Volt
  • Type Zinkkoolstof
  • IEC code R06
  • Blister met 4 stuks
Meer informatie
incl. BTW € 1,75 € 0,85
excl. BTW € 1,45 € 0,70
16 op voorraad
Hoortoestel batterijen HA10 - 6 stuks op blister
Artikelcode: 003212
  • Merk Rayovac
  • 1.4 volt
  • Diameter 5.8 mm
  • Type 10
  • Verpakt per 6 stuks
Meer informatie
incl. BTW € 4,95
excl. BTW € 4,09
7 op voorraad
Hoortoestel batterijen HA13 - 6 stuks op blister
Artikelcode: 003199
  • Merk Rayovac
  • 1.4 volt
  • Diameter 7.8 mm
  • Type 13
  • Verpakt per 6 stuks
Meer informatie
incl. BTW € 4,95 € 3,29
excl. BTW € 4,09 € 2,72
2 op voorraad
Hoortoestel batterijen HA675 - 6 stuks op blister
Artikelcode: 003182
  • Merk Rayovac
  • 1.4 volt
  • Diameter 11.6 mm
  • Type 675
  • Verpakt per 6 stuks
Meer informatie
incl. BTW € 4,95 € 3,35
excl. BTW € 4,09 € 2,77
10 op voorraad
incl. BTW € 11,18 € 7,50
excl. BTW € 9,24 € 6,20
5 op voorraad
Adapter mannelijk naar RJ45 25 polig
Artikelcode: 072064
  • Merk Valueline
  • Aansluiting 1 SUB-D 25p Mannelijk
  • Aansluiting 2 RJ45 (8/8) Vrouwelijk
  • Kleur Grijs
Meer informatie
incl. BTW € 2,00
excl. BTW € 1,65
Op voorraad
adapter plug 3.5mm mono steker - tulp kontra stekker
Artikelcode: 158911
  • Aansluiting 1 3.5mm Mono Plug
  • Aansluiting 2 RCA Vrouwelijk
  • Stereo / Mono
  • Kleur Zwart
Meer informatie
incl. BTW € 0,85 € 0,50
excl. BTW € 0,70 € 0,41
Op voorraad
incl. BTW € 3,47 € 1,85
excl. BTW € 2,87 € 1,53
6 op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM3 20 meter
Artikelcode: 024307
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 20 meter
Meer informatie
incl. BTW € 24,68 € 21,74
excl. BTW € 20,40 € 17,97
2 op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM2 5 meter
Artikelcode: 073295
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 5 meter
Meer informatie
incl. BTW € 9,58
excl. BTW € 7,92
9 op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM2 2 meter
Artikelcode: 249160
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 2 meter
Meer informatie
incl. BTW € 8,07
excl. BTW € 6,67
10 op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM2 10 meter
Artikelcode: 073219
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 10 meter
Meer informatie
incl. BTW € 12,10
excl. BTW € 10,00
3 op voorraad
incl. BTW € 7,78
excl. BTW € 6,43
1 op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM2 2 meter
Artikelcode: 027209
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 2 meter
Meer informatie
incl. BTW € 7,67
excl. BTW € 6,34
7 op voorraad
10 Gb Cat6A SSTP PiMF Patchkabel 15.0 meter 100% koper - Blauw
Artikelcode: 276725
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 500MHz Patchkabel
  • Volledig afgeschermd
  • 50µ goud vergulde RJ-45 contacten
  • 100% koper
Meer informatie
incl. BTW € 29,63
excl. BTW € 24,49
5 op voorraad
incl. BTW € 23,72 € 21,34
excl. BTW € 19,60 € 17,64
4 op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-ST 50-125µ OM2 0.5 meter
Artikelcode: 026981
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 0.5 meter
Meer informatie
incl. BTW € 6,35
excl. BTW € 5,25
6 op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM4 1 meter
Artikelcode: 022402
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM4 Multimode
  • 1 meter
Meer informatie
incl. BTW € 9,14
excl. BTW € 7,55
5 op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-ST 50-125µ OM3 15 meter
Artikelcode: 024376
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 15 meter
Meer informatie
incl. BTW € 20,56
excl. BTW € 16,99
8 op voorraad
10 Gb Cat6A SSTP PiMF Patchkabel 15.0 meter 100% koper - Zwart
Artikelcode: 277081
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 500MHz Patchkabel
  • Volledig afgeschermd
  • 50µ goud vergulde RJ-45 contacten
  • 100% koper
Meer informatie
incl. BTW € 29,63
excl. BTW € 24,49
6 op voorraad
10 Gb Cat6A SSTP PiMF Patchkabel 10.0 meter 100% koper - Blauw
Artikelcode: 276718
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 500MHz Patchkabel
  • Volledig afgeschermd
  • 50µ goud vergulde RJ-45 contacten
  • 100% koper
Meer informatie
incl. BTW € 20,75
excl. BTW € 17,15
2 op voorraad
incl. BTW € 9,12
excl. BTW € 7,54
8 op voorraad
10 Gb Cat6A SSTP PiMF Patchkabel 15.0 meter 100% koper - Ivoor
Artikelcode: 276480
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 500MHz Patchkabel
  • Volledig afgeschermd
  • 50µ goud vergulde RJ-45 contacten
  • 100% koper
Meer informatie
incl. BTW € 29,63
excl. BTW € 24,49
4 op voorraad
UPS - Server verlengsnoer 1.8 meter C20 - C19 in kleur - Groen
Artikelcode: 299472
  • Connector 1: C19
  • Connector 2: C20
  • Lengte 1.8 meter
  • Type verlengkabel
Meer informatie
incl. BTW € 8,35
excl. BTW € 6,90
9 op voorraad
UPS - Server verlengsnoer 1.8 meter C20 - C19 in kleur - Rood
Artikelcode: 299397
  • Connector 1: C19
  • Connector 2: C20
  • Lengte 1.8 meter
  • Type verlengkabel
Meer informatie
incl. BTW € 8,35
excl. BTW € 6,90
2 op voorraad
Netsnoer C13 - Schuko gekleurd 3.0 meter - Geel
Artikelcode: 305579
  • C13 - Schuko
  • In Geel / Groen / Blauw / Rood
  • Merk ACT
  • Lengte 3.0 meter
Meer informatie
incl. BTW € 10,02
excl. BTW € 8,28
5 op voorraad
Patchkabel cat6 30 meter 100% koper - Rood
Artikelcode: C6U6300R
  • CAT6 UTP
  • Lengte 30.0 meter
  • 100% koper
  • Geschikt voor Gigabit
  • Diverse kleuren leverbaar
Meer informatie
incl. BTW € 24,74
excl. BTW € 20,45
1 op voorraad
VGA aansluitkabel 15pins aangesloten met 1 haakse plug 5 meter
Artikelcode: 144280
  • 15 pins aangeloten
  • Kabellengte: 5 meter
  • Dubbel afgeschermd
  • HD15M - HD15M
Meer informatie
incl. BTW € 12,00
excl. BTW € 9,92
3 op voorraad
Patchkabel cat6 30 meter 100% koper - Geel
Artikelcode: c6u6300Y
  • CAT6 UTP
  • Lengte 30.0 meter
  • 100% koper
  • Geschikt voor Gigabit
  • Diverse kleuren leverbaar
Meer informatie
incl. BTW € 24,74
excl. BTW € 20,45
4 op voorraad
incl. BTW € 9,12
excl. BTW € 7,54
5 op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>ST 62,5/125µ OM1 5 meter
Artikelcode: 027148
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • 62.5/125
  • OM1 Multimode
  • 5 meter
Meer informatie
incl. BTW € 9,84
excl. BTW € 8,13
20 op voorraad
10 Gb Cat6A SSTP PiMF Patchkabel 15.0 meter 100% koper - Geel
Artikelcode: 276961
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 500MHz Patchkabel
  • Volledig afgeschermd
  • 50µ goud vergulde RJ-45 contacten
  • 100% koper
Meer informatie
incl. BTW € 29,63
excl. BTW € 24,49
6 op voorraad
Stereo kabel 3,5mm stereo plug > 2x tulp Man 15m
Artikelcode: 191758
  • Merk Valueline
  • Connector 1 Stereo Plug 3.5mm
  • Connector 2 Mannelijk 2x RCA
  • Lengte 15m
  • Kleur Zwart
Meer informatie
incl. BTW € 5,25
excl. BTW € 4,34
11 op voorraad
10 Gb Cat6A SSTP PiMF Patchkabel 7.0 meter 100% koper - Groen
Artikelcode: 276824
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 500MHz Patchkabel
  • Volledig afgeschermd
  • 50µ goud vergulde RJ-45 contacten
  • 100% koper
Meer informatie
incl. BTW € 15,34
excl. BTW € 12,68
9 op voorraad
10 Gb Cat6A SSTP PiMF Patchkabel 5.0 meter 100% koper - Blauw
Artikelcode: 276695
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 500MHz Patchkabel
  • Volledig afgeschermd
  • 50µ goud vergulde RJ-45 contacten
  • 100% koper
Meer informatie
incl. BTW € 11,85
excl. BTW € 9,79
3 op voorraad
USB A > USB 3.0 micro B 1.8 meter
Artikelcode: 106621
  • USB 3.0 kabel
  • 600 mbps
  • Connector A: USB A
  • Connector B: Micro B
Meer informatie
incl. BTW € 4,95
excl. BTW € 4,09
2 op voorraad
VGA aansluitkabel 15pins aangesloten met 1 haakse plug 10 meter
Artikelcode: 144259
  • 15 pins aangeloten
  • Kabellengte: 10 meter
  • Dubbel afgeschermd
  • HD15M - HD15M
Meer informatie
incl. BTW € 19,95
excl. BTW € 16,49
2 op voorraad
Patchkabel CAT 6A S/FTP LSZH 600 Mhz oranje 10,0m
Artikelcode: MK7001.10O
  • Diameter buitenmantel/kern: AWG 26/6.5
  • Snelheid: 10 Gbps - 600 Mhz
  • Lengte: 10,0m
  • Kleur: oranje
  • Kabel materiaal: Cat.7
  • Connector RJ45- Gold plated
Meer informatie
incl. BTW € 17,22 € 12,39
excl. BTW € 14,23 € 10,24
4 op voorraad
USB 3.0 kabel A mannelijk - A mannelijk 3.0 meter
Artikelcode: 150243
  • USB A male - USB A male
  • Versie: USB 3.0
  • 1.8 meter
  • Kleur: Zwart
  • Merk Valueline
Meer informatie
incl. BTW € 6,95
excl. BTW € 5,74
19 op voorraad
10 Gb Cat6A SSTP PiMF Patchkabel 20.0 meter 100% koper - Groen
Artikelcode: 276855
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 500MHz Patchkabel
  • Volledig afgeschermd
  • 50µ goud vergulde RJ-45 contacten
  • 100% koper
Meer informatie
incl. BTW € 35,95
excl. BTW € 29,71
2 op voorraad
incl. BTW € 15,75
excl. BTW € 13,02
2 op voorraad
10 Gb Cat6A SSTP PiMF Patchkabel 5.0 meter 100% koper - Rood
Artikelcode: 276572
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 500MHz Patchkabel
  • Volledig afgeschermd
  • 50µ goud vergulde RJ-45 contacten
  • 100% koper
Meer informatie
incl. BTW € 11,85
excl. BTW € 9,79
15 op voorraad
Patchkabel CAT 6 S-FTP 10 meter - Blauw - LSZH - Digitus
Artikelcode: 322191
  • Blauw
  • 10 meter
  • CAT 6 S-FTP
  • AWG 27/7
  • LSZH
  • 100% koper
  • 15 jaar garantie
Meer informatie
incl. BTW € 11,80 € 8,34
excl. BTW € 9,75 € 6,89
10 op voorraad
10 Gb Cat6A SSTP PiMF Patchkabel 2.0 meter 100% koper - Groen
Artikelcode: 276794
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 500MHz Patchkabel
  • Volledig afgeschermd
  • 50µ goud vergulde RJ-45 contacten
  • 100% koper
Meer informatie
incl. BTW € 8,00
excl. BTW € 6,61
10 op voorraad
10 Gb Cat6A SSTP PiMF Patchkabel 5.0 meter 100% koper - Geel
Artikelcode: 276930
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 500MHz Patchkabel
  • Volledig afgeschermd
  • 50µ goud vergulde RJ-45 contacten
  • 100% koper
Meer informatie
incl. BTW € 11,85
excl. BTW € 9,79
4 op voorraad
Patchkabel cat6 30 meter 100% koper - Groen
Artikelcode: C6U6300G
  • CAT6 UTP
  • Lengte 30.0 meter
  • 100% koper
  • Geschikt voor Gigabit
  • Diverse kleuren leverbaar
Meer informatie
incl. BTW € 24,74
excl. BTW € 20,45
5 op voorraad
10 Gb Cat6A SSTP PiMF Patchkabel 3.0 meter 100% koper - Blauw
Artikelcode: 276688
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 500MHz Patchkabel
  • Volledig afgeschermd
  • 50µ goud vergulde RJ-45 contacten
  • 100% koper
Meer informatie
incl. BTW € 8,48
excl. BTW € 7,01
12 op voorraad
Patchkabel cat6 30 meter 100% koper - Paars
Artikelcode: 680879
  • CAT6 UTP
  • Lengte 30.0 meter
  • 100% koper
  • Geschikt voor Gigabit
  • Diverse kleuren leverbaar
Meer informatie
incl. BTW € 24,74
excl. BTW € 20,45
4 op voorraad
incl. BTW € 8,53 € 4,84
excl. BTW € 7,05 € 4,00
Op voorraad