Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.7
491 beoordelingen
Uitstekende service en prima prijzen. Flexibel, snel en goede adviezen.Willem op 06-03-2019
Netjes van tevoren gebeld door een latere dag van leveren. Ook werd een wijziging van mijn bestelling op het laatste moment mog gped doorgevoerd. Top!Mark van de Kerkhof uit Helmond op 14-02-2019

Aanbiedingen

Trunk kabel outdoor 48 * fiber OS2 - 50/125µm LC/LC

Artikelnummer: O8842.160ADQ-160-48
incl. BTW  1.729,25
excl. BTW € 1.429,13
5 tot 10 werkdagen
Dit product is leverbaar binnen 5 tot 10 werkdagen

Omschrijving

Kenmerken en voordelen van Trunk-kabels:

  • 2 tot 48 vezels per kabel (andere Trunks beschikbaar op aanvraag)
  • Voorgemonteerd, gepolijst en in de fabriek getest
  • Dubbelzijdig gemonteerd met getrapte plug-zwepen
  • Klaar voor gebruik, geen dure las- en meetapparatuur nodig
  • Met Premium of Standard kabelverdeler bij de keuze van de klant
  • Dempingsprotocol voor elke geassembleerde connector die bij de levering is inbegrepen
  • Alle mogelijke combinaties van connectoren zoals LC, E2000®, SC en ST beschikbaar
  • Identificatie met kabelmarkeringen
  • Levering afhankelijk van lengte en type: uni-directionele trommel of kabelring

 

Specificaties:

Category: OS2

Colour outer sheath: Black

Crossed: No

With rodent protection:Yes

Flame retardant: According to EN 50265-2-1

Halogen free (according to EN 50267-2-3): Yes

Fiber: 50/125µ

Coding: 1:1

Connector connection 1: LC

Connector connection 2: LC

Length: 300 m

 

incl. Extra trekoog en flexibele beschermpijp:

  • Line outside diameter max. 6-15 mm, solid, flexible plastic tube
    • Outside diameter 40 mm
    • Reusable