Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.6
485 beoordelingen
MP2 denkt mee met de bestelde producten en adviseert. De bestelling wordt snel en netjes geleverd, track en trace code wordt gestuurd zodat de zending te volgen is. Een aanrader!Zenkei BV uit Sittard op 03-08-2018
Keurig gebeld dat het product niet op voorraad was en verwachtte bezorgtijd vermeld. na akkoord toch nog eerder binnen gekregen. kortom prima ervaring!Ricardo uit Lelystad op 10-07-2018

Aanbiedingen

Transceivers

Wij leveren een uitgebreid aanbod van tranceivers van diverse merken geschikt voor alle apparatuur. Mocht het door u gezochte model niet op de site staan, neem dan contact op met de klanten service.

SFP transceiver module LC Singlemode
Artikelcode: 261103
  • Singlemode
  • 30 kilometer
  • Differentiële LVPECL input en output
  • Duplex LC-connector
  • SFP-FC-S30-A
Meer informatie
incl. BTW € 72,00
excl. BTW € 59,50
1 tot 2 werkdagen
Mini GBIC (SFP) module, LC, 155 Mbps, 2km
Artikelcode: 324843
  • 155 Mbps maximum data rate
  • Easy plug-and-play installation
  • D istance of up to 2km
Meer informatie
incl. BTW € 35,01
excl. BTW € 28,93
1 tot 2 werkdagen
mini GBIC (SFP) Module, 155 Mbps, 20km
Artikelcode: 305705
  • 155 Mbps BiDi WDM SFP Module
  • Up to 20km
  • Singlemode
  • LC Simplex Connector
  • 100Base-BX
  • Tx1310nm/Rx1550nm
  • 100Base-BX
Meer informatie
incl. BTW € 30,04
excl. BTW € 24,83
1 tot 2 werkdagen
mini GBIC (SFP) Module, 155 Mbps, 20km
Artikelcode: 305712
  • 155 Mbps BiDi WDM SFP Module
  • Up to 20km
  • Singlemode
  • LC Simplex Connector
  • 100Base-BX
  • Tx1550nm/Rx1310nm
Meer informatie
incl. BTW € 37,87
excl. BTW € 31,30
1 tot 2 werkdagen
mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
Artikelcode: 305651
  • 1.25 Gbps SFP Module
  • Up to 550m
  • Multimode
  • LC Duplex Connector
  • 1000Base-SX
  • 850nm
Meer informatie
incl. BTW € 29,38
excl. BTW € 24,28
Op voorraad
HP-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55 Km
Artikelcode: 369936
  • HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module
  • up to 550m
  • Multimode
  • LC Duplex Connector
  • 1000Base-SX
  • 850nm
Meer informatie
incl. BTW € 38,45
excl. BTW € 31,78
Op voorraad
Cisco-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
Artikelcode: 369943
  • CISCO-kompatible 1.25 Gbps SFP Module
  • up to 550m
  • Multimode
  • LC Duplex Connector
  • 1000Base-SX
  • 850nm
Meer informatie
incl. BTW € 38,45
excl. BTW € 31,78
1 tot 2 werkdagen
HP-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
Artikelcode: 369967
  • HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module
  • up to 20km
  • Singlemode
  • LC Duplex Connector
  • 1000Base-LX
  • 1310nm
Meer informatie
incl. BTW € 38,90
excl. BTW € 32,15
1 tot 2 werkdagen
Cisco-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
Artikelcode: 369974
  • CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Module
  • up to 20km
  • Singlemode
  • LC Duplex Connector
  • 1000Base-LX
  • 1310nm
Meer informatie
incl. BTW € 38,90
excl. BTW € 32,15
1 tot 2 werkdagen
mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 80km
Artikelcode: 305675
  • 1.25 Gbps SFP Module
  • Up to 80km
  • Singlemode
  • LC Duplex Connector
  • 1000Base-LX
  • 1550nm
Meer informatie
incl. BTW € 97,16
excl. BTW € 80,30
1 tot 2 werkdagen
mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
Artikelcode: 305682
  • 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module
  • Up to 20km
  • Singlemode
  • LC Simplex Connector
  • 1000Base-LX
  • Tx1310nm/Rx1550nm
Meer informatie
incl. BTW € 32,73
excl. BTW € 27,05
Op voorraad
mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
Artikelcode: 305729
  • 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module
  • Up to 20km
  • Singlemode
  • LC Simplex Connector
  • 1000Base-LX
  • Tx1550nm/Rx1310nm
Meer informatie
incl. BTW € 74,87
excl. BTW € 61,88
1 tot 2 werkdagen
Industrial mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
Artikelcode: 307570
  • 1.25 Gbps SFP Module
  • Up to 550m
  • Multimode
  • LC Duplex Connector
  • Industrial Ver.
  • 1000Base-SX
  • 850nm
Meer informatie
incl. BTW € 34,21
excl. BTW € 28,27
1 tot 2 werkdagen
mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 10,0km
Artikelcode: 324140
  • SFP+ 10G SM 1310nm 10Km with DDM
  • LC connector
  • Power dissipation < 1W
  • 1310nm DFB Laser
  • Singlemode
Meer informatie
incl. BTW € 238,32
excl. BTW € 196,96
1 tot 2 werkdagen
Industrial mini GBIC (SFP) Module, 155 Mbps, 20km
Artikelcode: 307624
  • 155 Mbps BiDi WDM SFP Module
  • Up to 20km
  • Singlemode
  • LC Simplex Connector
  • Industrial Ver.
  • 100Base-BX
  • Tx1310nm/Rx1550nm
Meer informatie
incl. BTW € 42,16
excl. BTW € 34,84
1 tot 2 werkdagen
Industrial mini GBIC (SFP) Module, 155 Mbps, 20km
Artikelcode: 307631
  • 155 Mbps BiDi WDM SFP Module
  • Up to 20km
  • Singlemode
  • LC Simplex Connector
  • Industrial Ver.
  • 100Base-BX
  • Tx1550nm/Rx1310nm
Meer informatie
incl. BTW € 42,29
excl. BTW € 34,95
5 tot 10 werkdagen
3Com-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55 Km
Artikelcode: 369950
  • 3COM-kompatible 1.25 Gbps SFP Module
  • up to 550m
  • Multimode
  • LC Duplex Connector
  • 1000Base-SX
  • 850nm
Meer informatie
incl. BTW € 38,45
excl. BTW € 31,78
5 tot 10 werkdagen
3Com-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
Artikelcode: 369981
  • 3COM-compatible 1.25 Gbps SFP Module
  • up to 20km
  • Singlemode
  • LC Duplex Connector
  • 1000Base-LX
  • 1310nm
Meer informatie
incl. BTW € 38,90
excl. BTW € 32,15
5 tot 10 werkdagen
Industrial mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
Artikelcode: 307587
  • 1.25 Gbps SFP Module
  • Up to 20km
  • Singlemode
  • LC Duplex Connector
  • Industrial Ver.
  • 1000Base-LX
  • 1310nm
Meer informatie
incl. BTW € 30,00
excl. BTW € 24,79
1 tot 2 werkdagen
Industrial mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 80km
Artikelcode: 307594
  • 1.25 Gbps SFP Module
  • Up to 80km
  • Singlemode
  • LC Duplex Connector
  • Industrial Ver.
  • 1000Base-LX
  • 1550nm
Meer informatie
incl. BTW € 109,80
excl. BTW € 90,74
5 tot 10 werkdagen
Industrial mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
Artikelcode: 307600
  • 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module
  • Up to 20km
  • Singlemode
  • LC Simplex Connector
  • Industrial Ver.
  • 1000Base-LX
  • Tx1310nm/Rx1550nm
Meer informatie
incl. BTW € 42,16
excl. BTW € 34,84
1 tot 2 werkdagen
Industrial mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
Artikelcode: 307617
  • 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module
  • Up to 20km
  • Singlemode
  • LC Simplex Connector
  • Industrial Ver.
  • 1000Base-LX
  • Tx1550nm/Rx1310nm
Meer informatie
incl. BTW € 91,04
excl. BTW € 75,24
5 tot 10 werkdagen
mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km
Artikelcode: 324133
  • SFP+ 10G MM 850nm 300m with DDM
  • LC connector
  • Power dissipation < 1W
  • 850nm VCSEL Laser
Meer informatie
incl. BTW € 123,17
excl. BTW € 101,79
1 tot 2 werkdagen
Dell-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55 Km
Artikelcode: SF8099
  • Dell-compatible 1.25 Gbps SFP Module
  • up to 550m
  • Multimode
  • LC Duplex Connector
  • 1000Base-SX
  • 850nm
Meer informatie
incl. BTW € 54,11
excl. BTW € 44,72
Op voorraad