Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.7
491 beoordelingen
Stond te kijken dat online bestellen van onderdelen goed kon verlopen, had namelijk andere ervaringen met Boll.comHans uit Almere op 20-03-2019
Uitstekende service en prima prijzen. Flexibel, snel en goede adviezen.Willem op 06-03-2019

Aanbiedingen

Tools & reinigingsproducten

Voor glasvezel producten kunnen wij een uitgebreid assortiment van tools en reinigingsproducten leveren. Voor vragen, neem contact op met de klantenservice.

ACT Glasvezeltester
Artikelcode: 325850
  • Eenvoudige visuele controle van 2.5 mm FC, SC, ST enn 1.25mm
  • Geschikt voor single mode/multimode patch kabels en verbindingen
  • incl. batterijen
Meer informatie
incl. BTW € 184,62
excl. BTW € 152,58
Op voorraad
Fiber Checker 3000 voor Single- en Multimode
Artikelcode: MP39990
  • Eenvoudige visuele controle van 2.5 mm DIN, E2000, FC, SC, ST
  • Geschikt voor single mode/multimode patch kabels en verbindingen
  • incl. batterijen, stofkap,manual
Meer informatie
incl. BTW € 153,92
excl. BTW € 127,21
1 tot 2 werkdagen
Connector Cleaning Tool voor MPO/MTP® connectors -plug/unplug
Artikelcode: 425069
  • Ca. 800 cleaning clicks
  • antistatic
  • Cleaner for: MPO Connector - MPO Adapte
Meer informatie
incl. BTW € 73,52
excl. BTW € 60,76
1 tot 2 werkdagen
incl. BTW € 68,50
excl. BTW € 56,61
Op voorraad
incl. BTW € 74,92
excl. BTW € 61,92
Op voorraad
incl. BTW € 74,92
excl. BTW € 61,92
1 tot 2 werkdagen
Fiber Optic Inspection- and Cleaning Set in aluminium koffer
Artikelcode: 430179
  • Aluminium koffer
  • Microscoop, tissues, 2 x Connector reinigers - 1 click, Vloeistof pomp (voor alcohol), stekker en koppeling reiniger
  • Clickreinigers geschikt voor SC en LC connectoren
  • Reinigingsdoekjes en isopropanol voor het reinigen van vezels voor het splicen
  • Materiaal: metaal
Meer informatie
incl. BTW € 376,62
excl. BTW € 311,26
1 tot 2 werkdagen
Technology Glasvezel snijder
Artikelcode: 430179
  • kale vezel diameter 0,25 mm ~ 0,9 mm
  • single tube en ribbon fiber
  • Buitendiameter 125 ?m
  • 36.000 snedes
  • type vezel singlemode, vezelband verwisselbaar
Meer informatie
incl. BTW € 188,22
excl. BTW € 155,55
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Lasapparaat
Artikelcode: 592373
  • High processing splicing
  • 9 s fast spling, 35 s fast heating
  • USB 2.0
  • quick optimize menu
  • 200 splices with the integrated rechargeable battery.
  • 4,4 inch LCD screen.
Meer informatie
incl. BTW € 5.903,47
excl. BTW € 4.878,90
5 tot 10 werkdagen
Handheld glasvezel lasapparaat
Artikelcode: 2389910
  • Splice time Normal 7 sec, for Standard SM Fiber
  • Voor singel mode en multimode fiber
  • Zeer eenvoudig om mee te werken met slecht 3 knoppen
  • Splice protection 40mm ; 2,5mm
  • 60 splices with the integrated rechargeable battery.
  • LCD 2,8” LCD screen.
  • Fiber dimension 50 ~125µm , 250 ~900µm
  • Fibers SM (ITU-T G.652), MM (ITU-T G.651)
  • incl. stripper en cleaver
Meer informatie
incl. BTW € 2.371,60
excl. BTW € 1.960,00
5 tot 10 werkdagen
3 voudige striptang voor glasvezel kabels
Artikelcode: 291626
  • First hole for stripping outer 3mm fiber jacket
  • Second hole for removal 900 µm tight buffer to 250 µm buffer coating
  • Third hole for removal 250 µm coating to 125 µm coating
  • For 3 mm outer jacket
  • 900 µm secondary coating and 250 µm primary coating
Meer informatie
incl. BTW € 17,75
excl. BTW € 14,67
Leverbaar in week 18
Kabel striptang triptang voor verwijderen mantels - 4.5-29mm, instelbaar
Artikelcode: 2435303
  • traploos Instelbaar voor ronde kabels
  • Voor diameters van: 4.5 - 29mm
  • Geschikt voor Glasvezel en Cat kabels
  • Long life blade
  • Geschikt om zeer nauwkeurig mee te werken
Meer informatie
incl. BTW € 18,83
excl. BTW € 15,56
Op voorraad
incl. BTW € 16,52
excl. BTW € 13,65
1 tot 2 werkdagen
Kabelstripper voor Glasvezel installatiekabels
Artikelcode: 452355
  • 2-6 mm outer diameter cable
  • Incl. extra snijblad
Meer informatie
incl. BTW € 20,92
excl. BTW € 17,29
5 tot 10 werkdagen