Filters

ST>ST (OM2)

Glasvezel Patchkabels ST>ST 50/125µ (OM2)

Wij kunnen glasvezel patchkabels leveren in iedere gewenste maat en uitvoering. Ook leveren wij (op bestelling) custom made maatwerk oplossingen voor glasvezel patchkabels, hierbij is het mogelijk om patchkabels te leveren in elke gewenste maat en (connector) uitvoering.

Tevens kunnen wij voor projecten helpen bij het samenstellen van de benodigde artikelen en daarvoor speciale project aanbiedingen maken. Heeft u vragen? Neem dan contact op met onze klantenservice.

Duplex Glasvezel Patchkabel ST-ST 50-125µ OM2 0.5 meter
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 0.5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 026806
Uw prijs
incl. BTW € 6,35
excl. BTW € 5,25
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST-ST 50-125µ OM2 1 meter
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 1 meter
Meer informatie
Artikelcode: 026813
Uw prijs
incl. BTW € 6,61
excl. BTW € 5,46
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel ST-ST 50-125µ OM2 2 meter
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 2 meter
Meer informatie
Artikelcode: 026844
Uw prijs
incl. BTW € 7,10
excl. BTW € 5,87
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST-ST 50-125µ OM2 3 meter
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 3 meter
Meer informatie
Artikelcode: 026868
Uw prijs
incl. BTW € 7,61
excl. BTW € 6,29
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel ST-ST 50-125µ OM2 5 meter
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 026875
Uw prijs
incl. BTW € 8,62
excl. BTW € 7,12
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST-ST 50-125µ OM2 7.5 meter
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 7.5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 026882
Uw prijs
incl. BTW € 9,87
excl. BTW € 8,16
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST-ST 50-125µ OM2 10 meter
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 10 meter
Meer informatie
Artikelcode: O6013.10
Uw prijs
incl. BTW € 10,90
excl. BTW € 9,01
2 tot 4 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST-ST 50-125µ OM2 15 meter
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 15 meter
Meer informatie
Artikelcode: 026837
Uw prijs
incl. BTW € 13,65
excl. BTW € 11,28
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST-ST 50-125µ OM2 20 meter
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 20 meter
Meer informatie
Artikelcode: 026851
Uw prijs
incl. BTW € 16,17
excl. BTW € 13,36
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>ST 50/125 µ OM2 1 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 247999
Uw prijs
incl. BTW € 6,52
excl. BTW € 5,39
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>ST 50/125 µ OM2 2 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 2 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248033
Uw prijs
incl. BTW € 7,03
excl. BTW € 5,81
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>ST 50/125 µ OM2 3 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248064
Uw prijs
incl. BTW € 7,53
excl. BTW € 6,22
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>ST 50/125 µ OM2 5 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 5 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248118
Uw prijs
incl. BTW € 8,46
excl. BTW € 6,99
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>ST 50/125 µ OM2 7 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248101
Uw prijs
incl. BTW € 9,55
excl. BTW € 7,89
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>ST 50/125 µ OM2 10 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248095
Uw prijs
incl. BTW € 11,50
excl. BTW € 9,50
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel PatchkabelST>ST 50/125 µ OM2 150 meter
  • ST > ST
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 150 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 292906
Uw prijs
incl. BTW € 233,91
excl. BTW € 193,31
5 tot 10 werkdagen

Eigen voorraad
Snelle levering
Bel 036 522 2820

Verzending

PostNL Gratis verzending vanaf € 100,-

Beoordeling

Aanbieding

Gezocht: PHP Developer