Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.2
483 beoordelingen
Uitstekende service en ik ben heel vriendelijk geholpen. Erg fijn, bedankt!EdJ uit Almere op 18-04-2018
Een eerste bestelling geplaatst, hierover zeer tevreden. Op tijd geleverd, goed verpakt, mooi product.Ger uit 's-Gravendeel op 21-03-2018

Aanbiedingen

Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 5 m

Artikelnummer: 045999
incl. BTW  28,01
excl. BTW € 23,15
5 tot 10 werkdagen
Dit product is leverbaar binnen 5 tot 10 werkdagen

Staffels

Aantal Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
1+ € 23,15 € 28,01
10+ € 22,18 € 26,84
25+ € 21,71 € 26,27
50+ € 20,76 € 25,12

Omschrijving

Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 5 m, Halogen free (according to EN 50267-2-3), Cable Ø: 3.0 mm

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B SC (APC) > SC (PC)
Duplex - Simplex Simplex
Categorie OS2
Lengte in m. 5