Aanbiedingen

Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 20 m

Artikelnummer: 112783
incl. BTW € 45,83
excl. BTW € 37,88
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Dit product is met 1 tot 3 werkdagen te leveren.

Staffels

Aantal Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
1+ € 37,88 € 45,83
10+ € 36,33 € 43,96
25+ € 35,53 € 42,99
50+ € 33,97 € 41,10

Ook verkrijgbaar in

Omschrijving

Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 20 m, Halogen free (according to EN 50267-2-3), Cable Ø: 3.0 mm

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B SC (APC) > SC (PC)
Duplex - Simplex Simplex
Categorie OS2
Lengte in m. 20