Netwerkproducten is lid van Qshops
RTL 4

Advies nodig? Bel 036 522 00 22 Ma-vr 9:00 tot 22:00

Klantenservice

Aanbiedingen

Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 2 m

Artikelnummer: 045975
Nog geen reviews
incl. btw
€ 24,44
excl. BTW
€ 20,20
Levertijd Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Dit product is met 1 tot 3 werkdagen te leveren.

Aantal Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
1+ € 20,20 € 24,44
10+ € 19,37 € 23,44
25+ € 18,95 € 22,93
50+ € 18,12 € 21,93

  • 2 m
  • LSZH
  • OS1/OS2
  • aqua
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen

Omschrijving

Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 2 m, Halogen free (according to EN 50267-2-3), Cable Ø: 3.0 mm

Ook verkrijgbaar in

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B SC (APC) > SC (PC)
Duplex - Simplex Simplex
Categorie OS2
Lengte in m. 2
Voor 17:00 besteld? Morgen in huis Op werkdagen voor 16:00u besteld is morgen in huis
  • Betaal snel en veilig via:
  • Betaal via Ideal
  • Betaal via bancontact
  • Betaal via paypal
  • Betaal via overboeking
Navigatie