Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.5
483 beoordelingen
Uitstekende service en ik ben heel vriendelijk geholpen. Erg fijn, bedankt!EdJ uit Almere op 18-04-2018
Een eerste bestelling geplaatst, hierover zeer tevreden. Op tijd geleverd, goed verpakt, mooi product.Ger uit 's-Gravendeel op 21-03-2018

Aanbiedingen

Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 2 m

Artikelnummer: 045975
incl. BTW  24,44
excl. BTW € 20,20
5 tot 10 werkdagen
Dit product is leverbaar binnen 5 tot 10 werkdagen

Staffels

Aantal Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
1+ € 20,20 € 24,44
10+ € 19,37 € 23,44
25+ € 18,95 € 22,93
50+ € 18,12 € 21,93

Omschrijving

Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 2 m, Halogen free (according to EN 50267-2-3), Cable Ø: 3.0 mm

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B SC (APC) > SC (PC)
Duplex - Simplex Simplex
Categorie OS2
Lengte in m. 2