Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.2
483 beoordelingen
Uitstekende service en ik ben heel vriendelijk geholpen. Erg fijn, bedankt!EdJ uit Almere op 18-04-2018
Een eerste bestelling geplaatst, hierover zeer tevreden. Op tijd geleverd, goed verpakt, mooi product.Ger uit 's-Gravendeel op 21-03-2018

Aanbiedingen

Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 10 m

Artikelnummer: 045968
incl. BTW  33,94
excl. BTW € 28,05
5 tot 10 werkdagen
Dit product is leverbaar binnen 5 tot 10 werkdagen

Staffels

Aantal Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
1+ € 28,05 € 33,94
10+ € 26,90 € 32,55
25+ € 26,31 € 31,84
50+ € 25,16 € 30,44

Omschrijving

Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 10 m, Halogen free (according to EN 50267-2-3), Cable Ø: 3.0 mm

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B SC (APC) > SC (PC)
Duplex - Simplex Simplex
Categorie OS2
Lengte in m. 10