Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.2
483 beoordelingen
Uitstekende service en ik ben heel vriendelijk geholpen. Erg fijn, bedankt!EdJ uit Almere op 18-04-2018
Een eerste bestelling geplaatst, hierover zeer tevreden. Op tijd geleverd, goed verpakt, mooi product.Ger uit 's-Gravendeel op 21-03-2018

Aanbiedingen

SFP Gigabit Ethernet PCI Expresscard -SX Multimode,1000LX-1000BX Singlemode

Artikelnummer: 392019
incl. BTW  76,74
excl. BTW € 63,42
1 tot 2 werkdagen
Dit product is met 1 tot 2 werkdagen te leveren.

Staffels

Aantal Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
1+ € 63,42 € 76,74
5+ € 62,07 € 75,10
8+ € 60,72 € 73,47
12+ € 59,37 € 71,84

Omschrijving

SFP Gigabit Ethernet PCI Expresscard -SX Multimode,1000LX-1000BX Singlemode

With the Digitus Gigabit PCI Express Fiber Optic Network Card, you can connect a PCI Express-based desktop or rack mount PC directly to a fiber optic network using the Gigabit SFP of your choice

Benefits:
· Supports Full/Half-duplex Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX
· Supports IEEE 802.1Q VLAN tagging
· Supports 1000 Mbps networks with automatic detection and setting
· Layer 2 functions: IEEE 802.3x Flow Control - IEEE 802.1Q VLAN
· SFP slot supporting the following transceivers: MiniGBiC 1000SX Multimode, 1000LX Singlemode, 1000BX Singlemode WDM
· Intel-Chipsatz - ensures a stable and efficient quality
· Integrated Heat Sink for stabilizing the SFP temperature
· Supports IPv4, IPv6 protocols
· Supports Jumbo Frames up to 9K
· Supports Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, Mac OS X and Linux
· Operating temperature: 0°C - 55°C
· Weight: 40g

Specifications:
· Use modern Fiber technology to connect your PC with the Network
· · SFP Gigabit Ethernet PCI Expresscard
· supports 1000SX Multimode -
· 1000LX-1000BX Singlemode - Layer 2 functions
· DIGITUS