Filters

SC > ST (OM2)

Glasvezel Patchkabels ST>ST 50/125µ (OM2)

Wij kunnen glasvezel patchkabels leveren in iedere gewenste maat en uitvoering. Ook leveren wij (op bestelling) custom made maatwerk oplossingen voor glasvezel patchkabels, hierbij is het mogelijk om patchkabels te leveren in elke gewenste maat en (connector) uitvoering.

Tevens kunnen wij voor projecten helpen bij het samenstellen van de benodigde artikelen en daarvoor speciale project aanbiedingen maken. Heeft u vragen? Neem dan contact op met onze klantenservice.

Duplex Glasvezel Patchkabel SC-ST 50-125µ OM2 0.5 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 0.5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 026981
Uw prijs
incl. BTW € 6,35
excl. BTW € 5,25
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-ST 50-125µ OM2 1 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 1 meter
Meer informatie
Artikelcode: 026998
Uw prijs
incl. BTW € 6,61
excl. BTW € 5,46
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-ST 50-125µ OM2 2 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 2 meter
Meer informatie
Artikelcode: 073172
Uw prijs
incl. BTW € 11,52
excl. BTW € 9,52
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-ST 50-125µ OM2 3 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 3 meter
Meer informatie
Artikelcode: 027049
Uw prijs
incl. BTW € 7,61
excl. BTW € 6,29
2 tot 4 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-ST 50-125µ OM2 5 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 073141
Uw prijs
incl. BTW € 8,62
excl. BTW € 7,12
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-ST 50-125µ OM2 7.5 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 7.5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 027063
Uw prijs
incl. BTW € 9,87
excl. BTW € 8,16
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-ST 50-125µ OM2 10 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 10 meter
Meer informatie
Artikelcode: 027001
Uw prijs
incl. BTW € 11,13
excl. BTW € 9,20
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-ST 50-125µ OM2 15 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 15 meter
Meer informatie
Artikelcode: 027018
Uw prijs
incl. BTW € 13,65
excl. BTW € 11,28
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-ST 50-125µ OM2 20 meter
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 20 meter
Meer informatie
Artikelcode: 027032
Uw prijs
incl. BTW € 16,17
excl. BTW € 13,36
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM2 1 meter
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248606
Uw prijs
incl. BTW € 6,52
excl. BTW € 5,39
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM2 2 meter
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 2 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248613
Uw prijs
incl. BTW € 7,03
excl. BTW € 5,81
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM2 3 meter
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248620
Uw prijs
incl. BTW € 7,53
excl. BTW € 6,22
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM2 5 meter
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 5 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248637
Uw prijs
incl. BTW € 8,46
excl. BTW € 6,99
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM2 7 meter
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248644
Uw prijs
incl. BTW € 9,55
excl. BTW € 7,89
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM2 10 meter
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 248651
Uw prijs
incl. BTW € 11,50
excl. BTW € 9,50
5 tot 10 werkdagen

Eigen voorraad
Snelle levering
Bel 036 522 2820

Verzending

PostNL Gratis verzending vanaf € 100,-

Beoordeling

Aanbieding