Filters

Aanbiedingen

SC > SC (OM2)

Glasvezel Patchkabels SC>SC 50/125µ (OM2)

Wij kunnen glasvezel patchkabels leveren in iedere gewenste maat en uitvoering. Ook leveren wij (op bestelling) custom made maatwerk oplossingen voor glasvezel patchkabels, hierbij is het mogelijk om patchkabels te leveren in elke gewenste maat en (connector) uitvoering.

Tevens kunnen wij voor projecten helpen bij het samenstellen van de benodigde artikelen en daarvoor speciale project aanbiedingen maken. Heeft u vragen? Neem dan contact op met onze klantenservice.

Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM2 0.5 meter
Artikelcode: 027162
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 0.5 meter
Meer informatie
incl. BTW € 6,52
excl. BTW € 5,39
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM2 1 meter
Artikelcode: 027179
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 1 meter
Meer informatie
incl. BTW € 6,78
excl. BTW € 5,60
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM2 2 meter
Artikelcode: 027209
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 2 meter
Meer informatie
incl. BTW € 7,26
excl. BTW € 6,00
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM2 3 meter
Artikelcode: 027223
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 3 meter
Meer informatie
incl. BTW € 7,77
excl. BTW € 6,42
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM2 5 meter
Artikelcode: 073158
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 5 meter
Meer informatie
incl. BTW € 8,77
excl. BTW € 7,25
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM2 7.5 meter
Artikelcode: 027247
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 7.5 meter
Meer informatie
incl. BTW € 10,01
excl. BTW € 8,27
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM2 10 meter
Artikelcode: 027186
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 10 meter
Meer informatie
incl. BTW € 11,27
excl. BTW € 9,31
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM2 15 meter
Artikelcode: 027193
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 15 meter
Meer informatie
incl. BTW € 13,78
excl. BTW € 11,39
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC-SC 50-125µ OM2 20 meter
Artikelcode: 027216
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 20 meter
Meer informatie
incl. BTW € 16,30
excl. BTW € 13,47
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM2 2 meter
Artikelcode: 248408
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 2 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 7,01
excl. BTW € 5,79
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM2 3 meter
Artikelcode: 248415
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 7,48
excl. BTW € 6,18
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM2 5 meter
Artikelcode: 248422
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 5 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 8,65
excl. BTW € 7,15
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM2 7 meter
Artikelcode: 248446
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 9,68
excl. BTW € 8,00
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM2 10 meter
Artikelcode: 248453
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 11,50
excl. BTW € 9,50
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM2 30 meter
Artikelcode: 291985
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 30 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 27,49
excl. BTW € 22,72
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM2 15 meter
Artikelcode: 291480
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 15 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 14,25
excl. BTW € 11,78
5 tot 10 werkdagen