Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.8
488 beoordelingen
Adviseren kunen ze als de beste en daarom Cat7 kabel op rol en netwerkstekkers besteld, keurig te woord gestaan en bestelling is geleverd zoals overeengekomen! Top service, hier kom ik zeker terug!WiFi Midden Nederland uit Renkum op 26-10-2018
Zeer klantgericht! Ze hebben verder een mooi assortiment en leveren goede spullen tegen een scherpe prijs.Klant op 12-10-2018

Aanbiedingen

Pigtails

Wij leveren Pigtails van diverse merken in verschillende uitvoeringen. Voor specifieke vragen neem contact op met de klantenservice.

incl. BTW € 2,52
excl. BTW € 2,08
1 tot 2 werkdagen
Pigtails color coded, SC OM4 50/125 µ, Simplex
Artikelcode: 308782
  • SC/UPC 0.9mm 12 color LSZH pigtail
  • Semi Tight Buffer
  • 50/125 µ
  • 12 Pcs.
  • Plug color RAL4003
  • Multimode
  • Lengte 2M
  • OM4
Meer informatie
incl. BTW € 33,44
excl. BTW € 27,64
1 tot 2 werkdagen
Pigtails color coded, LC OM4 50/125 µ, Simplex
Artikelcode: 308775
  • LC/UPC 0.9mm 12 color LSZH pigtail
  • Semi Tight Buffer
  • 50/125 µ
  • 12 Pcs.
  • Plug Color RAL4003
  • Multimode
  • Lengte 2M
  • OM4
Meer informatie
incl. BTW € 33,44
excl. BTW € 27,64
Op voorraad
Pigtails color coded, ST OM3 50/125 µ, Simplex
Artikelcode: 262985
  • The Fiber Optic Colored
  • Loose Buffer
  • 50/125 µ
  • 12 Pcs.
  • Color code DIN IEC 304
  • Singlemode
  • Lengte 2M
  • OM3
Meer informatie
incl. BTW € 28,98
excl. BTW € 23,95
5 tot 10 werkdagen
Pigtails color coded, SC OM3 50/125 µ, Simplex
Artikelcode: 262992
  • The Fiber Optic Colored
  • Loose Buffer
  • 50/125 µ
  • 12 Pcs.
  • Color code DIN IEC 304
  • Singlemode
  • Lengte 2M
  • OM3
Meer informatie
incl. BTW € 31,17
excl. BTW € 25,76
1 tot 2 werkdagen
Pigtails color coded, LC OM3 50/125 µ, Simplex
Artikelcode: 263005
  • The Fiber Optic Colored
  • Loose Buffer
  • 50/125 µ
  • 12 Pcs.
  • Color code DIN IEC 304
  • Singlemode
  • Lengte 2M
  • OM3
Meer informatie
incl. BTW € 31,17
excl. BTW € 25,76
1 tot 2 werkdagen
Pigtails color coded, ST OM2 50/125 µ, Simplex
Artikelcode: 254225
  • The Fiber Optic Colored
  • Loose Buffer
  • 50/125 µ
  • 12 Pcs.
  • Color code DIN IEC 304
  • Singlemode
  • Lengte 2M
  • OM2
Meer informatie
incl. BTW € 28,01
excl. BTW € 23,15
5 tot 10 werkdagen
Pigtails color coded, SC OM2 50/125 µ, Simplex
Artikelcode: 261643
  • The Fiber Optic Colored
  • Loose Buffer
  • 50/125 µ
  • 12 Pcs.
  • Color code DIN IEC 304
  • Singlemode
  • Lengte 2M
  • OM2
Meer informatie
incl. BTW € 25,18
excl. BTW € 20,81
1 tot 2 werkdagen
Pigtails color coded, LC OM2 50/125 µ, Simplex
Artikelcode: 280163
  • The Fiber Optic Colored
  • Loose Buffer
  • 50/125 µ
  • 12 Pcs.
  • Color code DIN IEC 304
  • Singlemode
  • Lengte 2M
  • OM2
Meer informatie
incl. BTW € 29,52
excl. BTW € 24,40
1 tot 2 werkdagen
Pigtails color coded, SC OS2 09/125 µ, Simplex
Artikelcode: 280187
  • The Fiber Optic Colored
  • Loose Buffer
  • 09/125 µ
  • 12 Pcs.
  • Color code DIN IEC 304
  • Singlemode
  • Lengte 2M
  • OS2
Meer informatie
incl. BTW € 26,72
excl. BTW € 22,08
1 tot 2 werkdagen
Pigtails color coded, ST OS2 09/125 µ, Simplex
Artikelcode: 280194
  • The Fiber Optic Colored
  • Loose Buffer
  • 09/125 µ
  • 12 Pcs.
  • Color code DIN IEC 304
  • Singlemode
  • Lengte 2M
  • OS2
Meer informatie
incl. BTW € 27,03
excl. BTW € 22,34
5 tot 10 werkdagen
Pigtails color coded, LC OS2 09/125 µ, Simplex
Artikelcode: 280170
  • The Fiber Optic Colored
  • Loose Buffer
  • 09/125 µ
  • 12 Pcs.
  • Color code DIN IEC 304
  • Singlemode
  • Lengte 2M
  • OS2
Meer informatie
incl. BTW € 26,72
excl. BTW € 22,08
Op voorraad
E2000 Fiber Pigtail R & M Singlemode 09/125 µ 8° APC
Artikelcode: 204848
  • E2000 Fiber Pigtail R & M
  • Semi Tight Buffer
  • Singlemode 09/125 µ
  • 10 Pcs.
  • 8° APC
  • Simplex
  • Lengte 2M
  • OS2
Meer informatie
incl. BTW € 28,91
excl. BTW € 23,89
5 tot 10 werkdagen