Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.5
486 beoordelingen
maken gewoon waar wat ze op de website beloven !Paul op 04-09-2018
MP2 denkt mee met de bestelde producten en adviseert. De bestelling wordt snel en netjes geleverd, track en trace code wordt gestuurd zodat de zending te volgen is. Een aanrader!Zenkei BV uit Sittard op 03-08-2018

Aanbiedingen

MPO>MPO (OM3)

Patchkabels Multimode 50/125µ (OM3) MPO > MPO

Wij kunnen glasvezel patchkabels leveren in iedere gewenste maat en uitvoering. Ook leveren wij (op bestelling) custom made maatwerk oplossingen voor glasvezel patchkabels, hierbij is het mogelijk om patchkabels te leveren in elke gewenste maat en (connector) uitvoering.

Tevens kunnen wij voor projecten helpen bij het samenstellen van de benodigde artikelen en daarvoor speciale project aanbiedingen maken. Heeft u vragen? Neem dan contact op met onze klantenservice.

Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 90m
Artikelcode: 347354
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 90m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 488,55
excl. BTW € 403,76
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 1m
Artikelcode: 346913
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 1m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 97,13
excl. BTW € 80,27
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 2m
Artikelcode: 346937
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 2m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 101,48
excl. BTW € 83,87
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 3m
Artikelcode: 346951
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 3m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 105,84
excl. BTW € 87,47
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 5m
Artikelcode: 346999
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 5m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 114,51
excl. BTW € 94,64
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 10m
Artikelcode: 347019
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 10m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 136,27
excl. BTW € 112,62
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 15m
Artikelcode: 347071
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 15m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 158,01
excl. BTW € 130,59
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 20m
Artikelcode: 347095
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 20m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 179,77
excl. BTW € 148,57
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 25m
Artikelcode: 347125
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 25m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 201,50
excl. BTW € 166,53
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 30m
Artikelcode: 347163
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 30m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 223,26
excl. BTW € 184,51
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 35m
Artikelcode: 347194
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 35m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 245,00
excl. BTW € 202,48
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 40m
Artikelcode: 347224
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 40m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 266,76
excl. BTW € 220,46
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 50m
Artikelcode: 347248
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 50m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 310,24
excl. BTW € 256,40
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 60m
Artikelcode: 347255
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 60m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 353,74
excl. BTW € 292,35
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 70m
Artikelcode: 347309
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 70m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 397,21
excl. BTW € 328,27
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 80m
Artikelcode: 347323
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 80m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 440,71
excl. BTW € 364,22
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 100m
Artikelcode: 347057
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 100m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 527,69
excl. BTW € 436,11
5 tot 10 werkdagen