MPO>MPO (OM2)

Glasvezel Patchkabels Multimode MPO >MPO 50/125µ (OM2)

Wij kunnen glasvezel patchkabels leveren in iedere gewenste maat en uitvoering. Ook leveren wij (op bestelling) custom made maatwerk oplossingen voor glasvezel patchkabels, hierbij is het mogelijk om patchkabels te leveren in elke gewenste maat en (connector) uitvoering.

Tevens kunnen wij voor projecten helpen bij het samenstellen van de benodigde artikelen en daarvoor speciale project aanbiedingen maken. Heeft u vragen? Neem dan contact op met onze klantenservice.

Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 2m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 2m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345435
Uw prijs
incl. BTW € 98,58
excl. BTW € 81,47
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 3m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 3m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345442
Uw prijs
incl. BTW € 101,48
excl. BTW € 83,87
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 5m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 5m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345459
Uw prijs
incl. BTW € 107,28
excl. BTW € 88,66
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 10m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 10m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345466
Uw prijs
incl. BTW € 121,77
excl. BTW € 100,64
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 15m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 15m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345473
Uw prijs
incl. BTW € 136,27
excl. BTW € 112,62
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 20m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 20m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345480
Uw prijs
incl. BTW € 119,68
excl. BTW € 98,91
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 25m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 25m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345497
Uw prijs
incl. BTW € 165,27
excl. BTW € 136,59
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 30m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 30m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345503
Uw prijs
incl. BTW € 179,77
excl. BTW € 148,57
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 35m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 35m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345510
Uw prijs
incl. BTW € 194,27
excl. BTW € 160,55
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 40m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 40m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345527
Uw prijs
incl. BTW € 208,76
excl. BTW € 172,53
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 50m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 50m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345534
Uw prijs
incl. BTW € 237,75
excl. BTW € 196,49
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 60m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 60m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345541
Uw prijs
incl. BTW € 266,76
excl. BTW € 220,46
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 70m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 70m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345558
Uw prijs
incl. BTW € 295,72
excl. BTW € 244,40
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 80m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 80m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345565
Uw prijs
incl. BTW € 324,74
excl. BTW € 268,38
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 90m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 90m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345572
Uw prijs
incl. BTW € 260,96
excl. BTW € 215,67
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 100m
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 100m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
Artikelcode: 345589
Uw prijs
incl. BTW € 382,71
excl. BTW € 316,29
5 tot 10 werkdagen

Eigen voorraad
Snelle levering
Bel 036 522 2820

Verzending

PostNL Gratis verzending vanaf € 100,-

Beoordeling

Aanbieding