Netwerkproducten is lid van Qshops
RTL 4

Advies nodig? Bel 036 522 00 22 Ma-vr 9:00 tot 22:00

Klantenservice

Aanbiedingen

MPO/MTP toebehoren

MPO/MTP producten en accessoires. Wij kunnen een uitgebreid assortiment MPO/MTP producten leveren. Voor vragen neem contact op met de klanten service.


Distribution Box voor 3x MTP/MPO-cassettes

Artikelcode: 307556
  • Distribution Box for 3xMTP/MPO-cassettes
  • Sliding Distribution box for 3 cassettes
  • unassembled
  • RAL 9005
Meer informatie »
incl. btw
€ 150,90
excl. BTW € 124,71
1 tot 2 werkdagen 5 tot 10 werkdagen

MTP®/MPO-Casette OM4 RAL 9005 -

Artikelcode: 307648
  • MTP/MPO-Casette OM4
  • 1x12xSC
  • 6xSC dpx
  • 1xMTP/MPO
  • RAL 9005
Meer informatie »
incl. btw
€ 264,80
excl. BTW € 218,84
1 tot 2 werkdagen 5 tot 10 werkdagen

MTP®/MPO-Casette OM4 RAL 9005 -

Artikelcode: 307655
  • MTP/MPO-Cassette OM4
  • 1x12xLC
  • 6xLC dpx
  • 1xMTP/MPO
  • RAL 9005
Meer informatie »
incl. btw
€ 166,25
excl. BTW € 137,40
1 tot 2 werkdagen 5 tot 10 werkdagen

MPO Fanout Cassette

Artikelcode: 307662
  • MPO FAN-OUT Cassette
  • 12x LC Duplex
  • 2x MPO
  • RAL 9005
Meer informatie »
incl. btw
€ 331,46
excl. BTW € 273,93
1 tot 2 werkdagen 5 tot 10 werkdagen

MTP®/MPO-12SC Fan-Out cable, 0.9 mm, OM4 lengte 2 meter

Artikelcode: 307679
  • MTP/MPO-12SC Fan-out cable
  • 0.9mm
  • OM4 fiber
  • LSZH
  • Lengte 2 meters
Meer informatie »
incl. btw
€ 101,83
excl. BTW € 84,16
1 tot 2 werkdagen 5 tot 10 werkdagen

MTP®/MPO-12SC Fan-Out cable, 0.9 mm, OM4 lengte 5 meter

Artikelcode: 307747
  • MTP/MPO-12SC Fan-out cable
  • 0.9mm
  • OM4 fiber
  • LSZH
  • Lengte 5 meters
Meer informatie »
incl. btw
€ 122,02
excl. BTW € 100,84
1 tot 2 werkdagen 5 tot 10 werkdagen

MTP®/MPO-12SC Fan-Out cable, 0.9 mm, OM4 lengte 10 meter

Artikelcode: 307761
  • MTP/MPO-12SC Fan-out cable
  • 0.9mm
  • OM4 fiber
  • LSZH
  • Lengte 10 meters
Meer informatie »
incl. btw
€ 136,56
excl. BTW € 112,86
1 tot 2 werkdagen 5 tot 10 werkdagen

MTP®/MPO-12LC Fan-out cable, 0.9 mm, OM4 lengte 2 meter

Artikelcode: 307778
  • MPO MTP-12LC Fan-out cable
  • 0.9mm
  • OM4 fiber
  • LSZH
  • Lengte 2 meters
Meer informatie »
incl. btw
€ 101,83
excl. BTW € 84,16
1 tot 2 werkdagen 5 tot 10 werkdagen

MTP®/MPO-12LC Fan-out cable, 0.9 mm, OM4 lengte 5 meter

Artikelcode: 307785
  • MPO MTP-12LC Fan-out cable
  • 0.9mm
  • OM4 fiber
  • LSZH
  • Lengte 5 meters
Meer informatie »
incl. btw
€ 121,06
excl. BTW € 100,05
1 tot 2 werkdagen 5 tot 10 werkdagen

MTP®/MPO-12LC Fan-out cable, 0.9 mm, OM4 lengte 10 meter

Artikelcode: 307822
  • MTP/MPO-12LC Fan-out cable
  • 0.9mm
  • OM4 fiber
  • LSZH
  • Lengte 10 meters
Meer informatie »
incl. btw
€ 136,56
excl. BTW € 112,86
1 tot 2 werkdagen 5 tot 10 werkdagen
  • 10 producten in deze categorie

Voor 17:00 besteld? Morgen in huis Op werkdagen voor 16:00u besteld is morgen in huis
  • Betaal snel en veilig via:
  • Betaal via Ideal
  • Betaal via bancontact
  • Betaal via paypal
  • Betaal via overboeking
Navigatie