Aanbiedingen

MPO > MPO (OM4)

Patchkabels Multimode 50/125µ (OM4) MPO > MPO

Wij kunnen glasvezel patchkabels leveren in iedere gewenste maat en uitvoering. Ook leveren wij (op bestelling) custom made maatwerk oplossingen voor glasvezel patchkabels, hierbij is het mogelijk om patchkabels te leveren in elke gewenste maat en (connector) uitvoering.

Tevens kunnen wij voor projecten helpen bij het samenstellen van de benodigde artikelen en daarvoor speciale project aanbiedingen maken. Heeft u vragen? Neem dan contact op met onze klantenservice.

Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 1m
Artikelcode: 346920
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 1m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 54,80
excl. BTW € 45,29
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 2m
Artikelcode: 346944
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 2m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 63,22
excl. BTW € 52,25
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 3m
Artikelcode: 346975
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 3m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 71,62
excl. BTW € 59,19
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 5m
Artikelcode: 347002
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 5m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 88,43
excl. BTW € 73,08
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 10m
Artikelcode: 347033
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 10m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 179,77
excl. BTW € 148,57
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 15m
Artikelcode: 347088
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 15m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 172,51
excl. BTW € 142,57
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 20m
Artikelcode: 347118
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 20m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 266,76
excl. BTW € 220,46
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 25m
Artikelcode: 347156
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 25m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 310,24
excl. BTW € 256,40
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 30m
Artikelcode: 347545
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 30m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 353,74
excl. BTW € 292,35
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 35m
Artikelcode: 347200
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 35m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 397,21
excl. BTW € 328,27
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 40m
Artikelcode: 347231
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 40m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 440,71
excl. BTW € 364,22
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 50m
Artikelcode: 347552
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 50m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 466,79
excl. BTW € 385,78
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 60m
Artikelcode: 347286
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 60m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 550,89
excl. BTW € 455,28
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 70m
Artikelcode: 347316
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 70m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 634,97
excl. BTW € 524,77
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 80m
Artikelcode: 347330
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 80m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 788,63
excl. BTW € 651,76
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 90m
Artikelcode: 347378
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 90m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 875,62
excl. BTW € 723,65
5 tot 10 werkdagen