Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.8
490 beoordelingen
Netjes van tevoren gebeld door een latere dag van leveren. Ook werd een wijziging van mijn bestelling op het laatste moment mog gped doorgevoerd. Top!Mark van de Kerkhof uit Helmond op 14-02-2019
Toppers!Tjapco op 20-11-2018

Aanbiedingen

LC Duplex Adapter OS2 - Singlemode - zonder flank - geschikt voor adapters

Artikelnummer: 103231
incl. BTW  2,94
excl. BTW € 2,43
Op voorraad
Op werkdagen voor 16:00u besteld = dezelfde dag verzonden

Omschrijving

Article information

• Flangeless adapter are good for high density and could be used as keystone modules
in consumption with keystone adapter frames

Product features

Type of connector connection 1:LC-Duplex
Type of connector connection 2:LC-Duplex
Material housing:plastic
Type of fastening:snap-in
Material sleeve:ceramic
Design:SC-Simplex
Dust cover:Ja
Operating Temperature:-40 – 85 °C
Storage temperature:-40 – 85 °C
Conform to Standard:IEC61754-20
length:24 mm
width:14,7 mm
height:9,3 mm