Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.6
485 beoordelingen
MP2 denkt mee met de bestelde producten en adviseert. De bestelling wordt snel en netjes geleverd, track en trace code wordt gestuurd zodat de zending te volgen is. Een aanrader!Zenkei BV uit Sittard op 03-08-2018
Keurig gebeld dat het product niet op voorraad was en verwachtte bezorgtijd vermeld. na akkoord toch nog eerder binnen gekregen. kortom prima ervaring!Ricardo uit Lelystad op 10-07-2018

Aanbiedingen

LC Duplex Adapter OM4 - Multimode - zonder flank - geschikt voor adapters

Artikelnummer: 103217
incl. BTW  2,94
excl. BTW € 2,43
Op voorraad
Op werkdagen voor 16:00u besteld = dezelfde dag verzonden

Omschrijving

Article information

• Flangeless adapter are good for high density and could be used as keystone modules
in consumption with keystone adapter frames

Product features

Type of connector connection 1:LC-Duplex
Type of connector connection 2:LC-Duplex
Material housing:plastic
Type of fastening:snap-in
Material sleeve:ceramic
Design:SC-Simplex
Dust cover:Ja
Operating Temperature:-40 – 85 °C
Storage temperature:-40 – 85 °C
Conform to Standard:IEC61754-20
length:24 mm
width:14,7 mm
height:9,3 mm