Filters

Aanbiedingen

LC > SC (OS2)

Glasvezel Patchkabels LC > SC 09/125µ (OS2)

Wij kunnen glasvezel patchkabels leveren in iedere gewenste maat en uitvoering. Ook leveren wij (op bestelling) custom made maatwerk oplossingen voor glasvezel patchkabels, hierbij is het mogelijk om patchkabels te leveren in elke gewenste maat en (connector) uitvoering.

Tevens kunnen wij voor projecten helpen bij het samenstellen van de benodigde artikelen en daarvoor speciale project aanbiedingen maken. Heeft u vragen? Neem dan contact op met onze klantenservice.

Fiberoptic singlemode duplex OS2 LC/SC 0.5 meter
Artikelcode: 024864
  • LC to SC
  • Singlemode
  • Lengte 0.5 meter
Meer informatie
incl. BTW € 8,78
excl. BTW € 7,26
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
incl. BTW € 9,00
excl. BTW € 7,44
Op voorraad
incl. BTW € 8,78
excl. BTW € 7,26
Op voorraad
incl. BTW € 15,68
excl. BTW € 12,96
2 tot 4 werkdagen
incl. BTW € 10,61
excl. BTW € 8,77
Op voorraad
incl. BTW € 8,17
excl. BTW € 6,75
2 tot 4 werkdagen
incl. BTW € 11,47
excl. BTW € 9,48
2 tot 4 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 09/125 µ OS2 1 meter
Artikelcode: 249634
  • LC > SC
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 7,48
excl. BTW € 6,18
1 tot 2 werkdagen