Filters

Aanbiedingen

LC > LC (OM4)

Glasvezel Patchkabels LC>LC 50/125µ (OM4)

Wij kunnen glasvezel patchkabels leveren in iedere gewenste maat en uitvoering. Ook leveren wij (op bestelling) custom made maatwerk oplossingen voor glasvezel patchkabels, hierbij is het mogelijk om patchkabels te leveren in elke gewenste maat en (connector) uitvoering.

Tevens kunnen wij voor projecten helpen bij het samenstellen van de benodigde artikelen en daarvoor speciale project aanbiedingen maken. Heeft u vragen? Neem dan contact op met onze klantenservice.

Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM4 1 meter
Artikelcode: 022464
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM4 Multimode
  • 1 meter
Meer informatie
incl. BTW € 8,69
excl. BTW € 7,18
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM4 2 meter
Artikelcode: 022495
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM4 Multimode
  • 2 meter
Meer informatie
incl. BTW € 10,29
excl. BTW € 8,50
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM4 3 meter
Artikelcode: 022501
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM4 Multimode
  • 3 meter
Meer informatie
incl. BTW € 11,87
excl. BTW € 9,81
2 tot 4 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM4 5 meter
Artikelcode: 022518
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM4 Multimode
  • 5 meter
Meer informatie
incl. BTW € 15,04
excl. BTW € 12,43
2 tot 4 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM4 5 meter
Artikelcode: 022518
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM4 Multimode
  • 5 meter
Meer informatie
incl. BTW € 18,65
excl. BTW € 15,41
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM4 7.5 meter
Artikelcode: 022525
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM4 Multimode
  • 7.5 meter
Meer informatie
incl. BTW € 19,00
excl. BTW € 15,70
2 tot 4 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM4 10 meter
Artikelcode: 022471
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM4 Multimode
  • 10 meter
Meer informatie
incl. BTW € 22,97
excl. BTW € 18,98
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM4 15 meter
Artikelcode: 022488
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM4 Multimode
  • 15 meter
Meer informatie
incl. BTW € 30,90
excl. BTW € 25,54
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM4 20 meter
Artikelcode: 065263
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM4 Multimode
  • 20 meter
Meer informatie
incl. BTW € 37,61
excl. BTW € 31,08
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM4 1 meter
Artikelcode: 308799
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM4
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 6,95
excl. BTW € 5,74
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM4 2 meter
Artikelcode: 308805
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM4
  • 2 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 8,11
excl. BTW € 6,70
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM4 3 meter
Artikelcode: 308812
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM4
  • 3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 8,87
excl. BTW € 7,33
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM4 5 meter
Artikelcode: 308829
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM4
  • 5 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,78
excl. BTW € 8,91
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM4 7 meter
Artikelcode: 308836
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM4
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 12,71
excl. BTW € 10,50
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM4 10 meter
Artikelcode: 308843
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM4
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 15,97
excl. BTW € 13,20
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 50/125 µ OM4 1 meter
Artikelcode: 308911
  • LC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM4
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 6,95
excl. BTW € 5,74
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 50/125 µ OM4 5 meter
Artikelcode: 308942
  • LC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM4
  • 5 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,78
excl. BTW € 8,91
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 50/125 µ OM4 7 meter
Artikelcode: 308959
  • LC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM4
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 12,71
excl. BTW € 10,50
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 50/125 µ OM4 10 meter
Artikelcode: 308966
  • LC > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM4
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 15,97
excl. BTW € 13,20
1 tot 2 werkdagen