Filters

LC > LC (OM2)

Glasvezel Patchkabels LC>LC 50/125µ (OM2)

Wij kunnen glasvezel patchkabels leveren in iedere gewenste maat en uitvoering. Ook leveren wij (op bestelling) custom made maatwerk oplossingen voor glasvezel patchkabels, hierbij is het mogelijk om patchkabels te leveren in elke gewenste maat en (connector) uitvoering.

Tevens kunnen wij voor projecten helpen bij het samenstellen van de benodigde artikelen en daarvoor speciale project aanbiedingen maken. Heeft u vragen? Neem dan contact op met onze klantenservice.

Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM2 0.5 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 0.5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 022204
Uw prijs
incl. BTW € 8,01
excl. BTW € 6,62
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM2 1 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 1 meter
Meer informatie
Artikelcode: 022211
Uw prijs
incl. BTW € 8,54
excl. BTW € 7,06
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM2 2 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 2 meter
Meer informatie
Artikelcode: 022341
Uw prijs
incl. BTW € 9,04
excl. BTW € 7,47
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM2 3 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 3 meter
Meer informatie
Artikelcode: 022365
Uw prijs
incl. BTW € 9,55
excl. BTW € 7,89
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM2 5 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 022372
Uw prijs
incl. BTW € 10,55
excl. BTW € 8,72
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM2 7.5 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 7.5 meter
Meer informatie
Artikelcode: 022389
Uw prijs
incl. BTW € 11,81
excl. BTW € 9,76
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM2 10 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 10 meter
Meer informatie
Artikelcode: 022327
Uw prijs
incl. BTW € 13,07
excl. BTW € 10,80
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM2 15 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 15 meter
Meer informatie
Artikelcode: 022334
Uw prijs
incl. BTW € 15,58
excl. BTW € 12,88
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM2 20 meter
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM2 Multimode
  • 20 meter
Meer informatie
Artikelcode: 022358
Uw prijs
incl. BTW € 18,10
excl. BTW € 14,96
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM2 1 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249030
Uw prijs
incl. BTW € 6,52
excl. BTW € 5,39
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM2 2 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 2 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249054
Uw prijs
incl. BTW € 7,01
excl. BTW € 5,79
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM2 3 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249047
Uw prijs
incl. BTW € 7,48
excl. BTW € 6,18
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM2 5 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 5 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249061
Uw prijs
incl. BTW € 8,45
excl. BTW € 6,98
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM2 7 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249078
Uw prijs
incl. BTW € 9,39
excl. BTW € 7,76
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM2 10 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 249085
Uw prijs
incl. BTW € 11,50
excl. BTW € 9,50
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM2 15 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 15 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 286332
Uw prijs
incl. BTW € 13,23
excl. BTW € 10,93
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM2 20 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 20 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 254201
Uw prijs
incl. BTW € 21,74
excl. BTW € 17,97
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM2 50 meter
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 50 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
Artikelcode: 251705
Uw prijs
incl. BTW € 29,37
excl. BTW € 24,27
5 tot 10 werkdagen

Eigen voorraad
Snelle levering
Bel 036 522 2820

Verzending

PostNL Gratis verzending vanaf € 100,-

Beoordeling

Aanbieding

Gezocht: PHP Developer