Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.8
488 beoordelingen
Adviseren kunen ze als de beste en daarom Cat7 kabel op rol en netwerkstekkers besteld, keurig te woord gestaan en bestelling is geleverd zoals overeengekomen! Top service, hier kom ik zeker terug!WiFi Midden Nederland uit Renkum op 26-10-2018
Zeer klantgericht! Ze hebben verder een mooi assortiment en leveren goede spullen tegen een scherpe prijs.Klant op 12-10-2018

Aanbiedingen

Keystone jacks

incl. BTW € 0,30
excl. BTW € 0,25
Op voorraad
Keystone Adapter HDMI A - A , Wit
Artikelcode: 103910
  • HDMI A female/ HDMI A female
  • Kleur: wit
  • Let op of deze keystone geschikt is voor het inbouw frame
Meer informatie
incl. BTW € 4,95
excl. BTW € 4,09
Op voorraad
Keystone Adapter HDMI A - A , Zwart
Artikelcode: 097837
  • HDMI A female/ HDMI A female
  • Kleur : Zwart
  • Let op of deze keystone ook geschikt is voor het inbouw frame
Meer informatie
incl. BTW € 5,43
excl. BTW € 4,49
Op voorraad
Keystone Adapter ST simplex - multimode, wit
Artikelcode: 063115
  • ST simplex multimode connector
  • Kleur : wit
  • Let op of deze keystone ook geschikt is voor het inbouw frame
Meer informatie
incl. BTW € 3,15
excl. BTW € 2,60
1 tot 2 werkdagen