Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.3
483 beoordelingen
Uitstekende service en ik ben heel vriendelijk geholpen. Erg fijn, bedankt!EdJ uit Almere op 18-04-2018
Een eerste bestelling geplaatst, hierover zeer tevreden. Op tijd geleverd, goed verpakt, mooi product.Ger uit 's-Gravendeel op 21-03-2018

Aanbiedingen

Keystone Adapter ST simplex - multimode, wit

Artikelnummer: 063115
incl. BTW  3,15
excl. BTW € 2,60
1 tot 2 werkdagen
Dit product is met 1 tot 2 werkdagen te leveren.

Omschrijving

Keystone adapter voor glasvezel ST simplex multimode aansluiting.

Specificaties:

  • Keystone breakout
  • Adapters with metal sleeve
  • With snap-in fixing
  • Housing material: UV resistant ABS plastic

 

LET OP: Door de maatvoering van deze keystone