Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.8
487 beoordelingen
Zeer klantgericht! Ze hebben verder een mooi assortiment en leveren goede spullen tegen een scherpe prijs.Klant op 12-10-2018
maken gewoon waar wat ze op de website beloven !Paul op 04-09-2018

Aanbiedingen

Keystone Adapter ST simplex - multimode, wit

Artikelnummer: 063115
incl. BTW  3,15
excl. BTW € 2,60
1 tot 2 werkdagen
Dit product is met 1 tot 2 werkdagen te leveren.

Omschrijving

Keystone adapter voor glasvezel ST simplex multimode aansluiting.

Specificaties:

  • Keystone breakout
  • Adapters with metal sleeve
  • With snap-in fixing
  • Housing material: UV resistant ABS plastic

 

LET OP: Door de maatvoering van deze keystone