Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.2
483 beoordelingen
Uitstekende service en ik ben heel vriendelijk geholpen. Erg fijn, bedankt!EdJ uit Almere op 18-04-2018
Een eerste bestelling geplaatst, hierover zeer tevreden. Op tijd geleverd, goed verpakt, mooi product.Ger uit 's-Gravendeel op 21-03-2018

Aanbiedingen

Glasvezel producten

Category Minimum modal bandwidth
850 nm / 1310 nm
100 Mb - 100BASE-FX 1 Gb (1000 Mb) - 1000BASE-SX 10 Gb - 10GBASE-SR 40 Gb Ethernet 100 Gb Ethernet
OM1 200 / - MHz·km < 2000 meters 275 meters  33 meters n.v.t n.v.t
OM2 500 / - MHz·km < 2000 meters  550 meters  82 meters  n.v.t. n.v.t
OM3 1500 / 2000 MHz·km  < 2000 meters  550 meters 300 meters 100-330 meters 100 meters
OM4 3500 / 4700 MHz·km < 2000 meters  1000 meters  550 meters 150-550 meters 150 meters