Qshops Keurmerk Gezien op RTL4

Filters

9.2
480 beoordelingen
Flexibel, laatste moment nog iets kunnen toevoegen aan mijn bestelling. Netjes verpakt.Jan uit Zuid Holland op 01-02-2018
goede website waar kundig en simpel uitgelegd wordt hoe je je eigen (thuis) netwerk kan maken. Misschien niet de goedkoopste maar wel kundig en kwalitatief het beste.Laurens uit Rotterdam op 05-01-2018

Aanbiedingen

Glasvezel patchkabels- Simplex SC/APC > SC

Wij leveren een uitgebreid assortiment aan glasvezel patchkabels met een verscheidenheid aan connectoren (LS, ST, SC, E2000, Uniboot etc.). Tevens leveren wij op aanvraag maatwerkoplossingen voor custom made kabels. Neem voor specifieke vragen of speciale project aanbiedingen contact op met de klanten service.

Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 10 m
Artikelcode: 045968
  • 10 m
  • LSZH
  • OS1/OS2
  • aqua
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 33,94
excl. BTW € 28,05
Levertijd op aanvraag
Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 15 m
Artikelcode: 112776
  • 15 m
  • LSZH
  • OS1/OS2
  • aqua
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 39,88
excl. BTW € 32,96
Levertijd op aanvraag
Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 2 m
Artikelcode: 045975
  • 2 m
  • LSZH
  • OS1/OS2
  • aqua
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 24,44
excl. BTW € 20,20
Levertijd op aanvraag
Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 20 m
Artikelcode: 112783
  • 20 m
  • LSZH
  • OS1/OS2
  • aqua
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 45,83
excl. BTW € 37,88
Op voorraad
Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 3 m
Artikelcode: 045982
  • 3 m
  • LSZH
  • OS1/OS2
  • aqua
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 25,63
excl. BTW € 21,18
Levertijd op aanvraag
Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 5 m
Artikelcode: 045999
  • 5 m
  • LSZH
  • OS1/OS2
  • aqua
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 28,01
excl. BTW € 23,15
Levertijd op aanvraag
Simplex Jump SC/SC/APC8°,9/125µ - OS1/OS2 - 7.5 m
Artikelcode: 112790
  • 7.5 m
  • LSZH
  • OS1/OS2
  • aqua
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 30,98
excl. BTW € 25,60
Levertijd op aanvraag