Qshops Keurmerk Gezien op RTL4

Filters

9.8
490 beoordelingen
Netjes van tevoren gebeld door een latere dag van leveren. Ook werd een wijziging van mijn bestelling op het laatste moment mog gped doorgevoerd. Top!Mark van de Kerkhof uit Helmond op 14-02-2019
Toppers!Tjapco op 20-11-2018

Aanbiedingen

Glasvezel patchkabels- Simplex SC/APC > SC/APC

Wij leveren een uitgebreid assortiment aan glasvezel patchkabels met een verscheidenheid aan connectoren (LS, ST, SC, E2000, Uniboot etc.). Tevens leveren wij op aanvraag maatwerkoplossingen voor custom made kabels. Neem voor specifieke vragen of speciale project aanbiedingen contact op met de klanten service.

Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ, OS2, LSZH, 3.0mm - 0.5m
Artikelcode: 056681
  • Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ
  • OS2
  • LSZH
  • geel
  • 0.5m
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 8,26
excl. BTW € 6,83
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ, OS2, LSZH, 3.0mm - 10m
Artikelcode: 056704
  • Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ
  • OS2
  • LSZH
  • geel
  • 10m
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 12,83
excl. BTW € 10,60
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ, OS2, LSZH, 3.0mm - 12.5m
Artikelcode: 177256
  • Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ
  • OS2
  • LSZH
  • geel
  • 12.5m
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 14,04
excl. BTW € 11,60
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ, OS2, LSZH, 3.0mm - 15m
Artikelcode: 112806
  • Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ
  • OS2
  • LSZH
  • geel
  • 15m
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 15,22
excl. BTW € 12,58
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ, OS2, LSZH, 3.0mm - 2m
Artikelcode: 056711
  • Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ
  • OS2
  • LSZH
  • geel
  • 2m
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 8,98
excl. BTW € 7,42
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ, OS2, LSZH, 3.0mm - 20m
Artikelcode: 112813
  • Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ
  • OS2
  • LSZH
  • geel
  • 20m
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 17,64
excl. BTW € 14,58
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ, OS2, LSZH, 3.0mm - 3m
Artikelcode: 056728
  • Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ
  • OS2
  • LSZH
  • geel
  • 3m
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 9,47
excl. BTW € 7,83
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ, OS2, LSZH, 3.0mm - 5m
Artikelcode: 056735
  • Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ
  • OS2
  • LSZH
  • geel
  • 5m
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 10,43
excl. BTW € 8,62
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ, OS2, LSZH, 3.0mm - 7.5m
Artikelcode: 056742
  • Simplex Jumper SC/APC-SC/APC 9/125µ
  • OS2
  • LSZH
  • geel
  • 7.5m
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 11,62
excl. BTW € 9,60
5 tot 10 werkdagen