Qshops Keurmerk Gezien op RTL4

Filters

9.7
491 beoordelingen
Uitstekende service en prima prijzen. Flexibel, snel en goede adviezen.Willem op 06-03-2019
Netjes van tevoren gebeld door een latere dag van leveren. Ook werd een wijziging van mijn bestelling op het laatste moment mog gped doorgevoerd. Top!Mark van de Kerkhof uit Helmond op 14-02-2019

Aanbiedingen

Glasvezel patchkabels- Simplex SC > SC

Wij leveren een uitgebreid assortiment aan glasvezel patchkabels met een verscheidenheid aan connectoren (LS, ST, SC, E2000, Uniboot etc.). Tevens leveren wij op aanvraag maatwerkoplossingen voor custom made kabels. Neem voor specifieke vragen of speciale project aanbiedingen contact op met de klanten service.

Simplex Jumper SC/SC, 9/125µ - OS2 - 0.5m
Artikelcode: 056872
  • 0.5m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 6,58
excl. BTW € 5,44
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC, 9/125µ - OS2 - 1m
Artikelcode: 056889
  • 1m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,39
excl. BTW € 6,11
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC, 9/125µ - OS2 - 10m
Artikelcode: 056896
  • 10m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 10,78
excl. BTW € 8,91
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC, 9/125µ - OS2 - 15m
Artikelcode: 068684
  • 15m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 12,98
excl. BTW € 10,73
Op voorraad
Simplex Jumper SC/SC, 9/125µ - OS2 - 2m
Artikelcode: 056902
  • 2m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,24
excl. BTW € 5,98
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC, 9/125µ - OS2 - 20m
Artikelcode: 068691
  • 20m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 15,19
excl. BTW € 12,55
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC, 9/125µ - OS2 - 3m
Artikelcode: 056919
  • 3m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,67
excl. BTW € 6,34
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC, 9/125µ - OS2 - 5m
Artikelcode: 056926
  • 5m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 8,55
excl. BTW € 7,07
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC, 9/125µ - OS2 - 7.5m
Artikelcode: 056933
  • 7.5m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 9,67
excl. BTW € 7,99
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC, 50/125µ - OM2 - 10m
Artikelcode: 057282
  • 10m
  • OM2
  • LSZH
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 11,05
excl. BTW € 9,13
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC, 50/125µ - OM2 - 2m
Artikelcode: 057299
  • 2m
  • OM2
  • LSZH
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 6,97
excl. BTW € 5,76
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC, 50/125µ - OM2 - 3m
Artikelcode: 057305
  • 3m
  • OM2
  • LSZH
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,47
excl. BTW € 6,17
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC, 50/125µ - OM2 - 5m
Artikelcode: 057312
  • 5m
  • OM2
  • LSZH
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 8,51
excl. BTW € 7,03
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC,62,5/125µ - OM1 - 1m
Artikelcode: 048211
  • 1m
  • OM1
  • LSZH
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 6,79
excl. BTW € 5,61
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/SC,62,5/125µ - OM1 - 2m
Artikelcode: 048228
  • 2m
  • OM1
  • LSZH
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,32
excl. BTW € 6,05
5 tot 10 werkdagen