Qshops Keurmerk Gezien op RTL4

Filters

9.2
480 beoordelingen
Flexibel, laatste moment nog iets kunnen toevoegen aan mijn bestelling. Netjes verpakt.Jan uit Zuid Holland op 01-02-2018
goede website waar kundig en simpel uitgelegd wordt hoe je je eigen (thuis) netwerk kan maken. Misschien niet de goedkoopste maar wel kundig en kwalitatief het beste.Laurens uit Rotterdam op 05-01-2018

Aanbiedingen

Glasvezel patchkabels- Simplex LC > SC

Wij leveren een uitgebreid assortiment aan glasvezel patchkabels met een verscheidenheid aan connectoren (LS, ST, SC, E2000, Uniboot etc.). Tevens leveren wij op aanvraag maatwerkoplossingen voor custom made kabels. Neem voor specifieke vragen of speciale project aanbiedingen contact op met de klanten service.

Simplex Jumper SC/LC 9/125 - OS2 - 1 m
Artikelcode: 351583
  • 1 m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,73
excl. BTW € 6,39
Op voorraad
Simplex Jumper SC/LC 9/125 - OS2 - 0.5m
Artikelcode: 026042
  • 0.5m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,73
excl. BTW € 6,39
Op voorraad
Simplex Jumper SC/LC 9/125 - OS2 - 1m
Artikelcode: 026059
  • 1m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 4,79
excl. BTW € 3,96
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/LC 1E 9/125 - OS2 - 10m
Artikelcode: 026066
  • 10m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,20
excl. BTW € 5,95
Op voorraad
Simplex Jumper SC/LC 1E 9/125 - OS2 - 15m
Artikelcode: 068615
  • 15m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 8,54
excl. BTW € 7,06
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/LC 1E 9/125 - OS2 - 2m
Artikelcode: 026073
  • 2m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 5,06
excl. BTW € 4,18
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper SC/LC 1E 9/125 - OS2 - 20m
Artikelcode: 068622
  • 20m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 9,87
excl. BTW € 8,16
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper SC/LC 1E 9/125 - OS2 - 3m
Artikelcode: 026080
  • 3m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 5,32
excl. BTW € 4,40
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper SC/LC 1E 9/125 - OS2 - 5m
Artikelcode: 026097
  • 5m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 5,87
excl. BTW € 4,85
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper SC/LC 1E 9/125 - OS2 - 7.5m
Artikelcode: 026103
  • 7.5m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 6,55
excl. BTW € 5,41
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/SC 50/125µ - OM2 - 1m
Artikelcode: 057404
  • 1m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 4,15
excl. BTW € 3,43
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/SC 50/125µ - OM2 - 2m
Artikelcode: 057428
  • 2m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 4,43
excl. BTW € 3,66
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper LC/SC 50/125µ - OM2 - 3m
Artikelcode: 057435
  • 3m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 4,69
excl. BTW € 3,88
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/SC 62,5/125µ - OM1 - 1m
Artikelcode: 058685
  • 1m
  • LSZH
  • OM1
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 4,15
excl. BTW € 3,43
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/SC 62,5/125µ - OM1 - 2m
Artikelcode: 048532
  • 2m
  • LSZH
  • OM1
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 4,43
excl. BTW € 3,66
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper LC/SC 62,5/125µ - OM1 - 5m
Artikelcode: 048549
  • 5m
  • LSZH
  • OM1
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 5,23
excl. BTW € 4,32
Levertijd op aanvraag
Simplex Jumper OM3 SC/LC 50µ - LSZH - 2 m
Artikelcode: 091668
  • 2 m
  • OM3
  • LSZH
  • aqua
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 4,34
excl. BTW € 3,59
Levertijd op aanvraag
Simplex Jumper OM3 SC/LC 50µ - LSZH - 3 m
Artikelcode: 091675
  • 3 m
  • OM3
  • LSZH
  • aqua
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 4,94
excl. BTW € 4,08
Levertijd op aanvraag