Qshops Keurmerk Gezien op RTL4

Filters

9.6
485 beoordelingen
MP2 denkt mee met de bestelde producten en adviseert. De bestelling wordt snel en netjes geleverd, track en trace code wordt gestuurd zodat de zending te volgen is. Een aanrader!Zenkei BV uit Sittard op 03-08-2018
Keurig gebeld dat het product niet op voorraad was en verwachtte bezorgtijd vermeld. na akkoord toch nog eerder binnen gekregen. kortom prima ervaring!Ricardo uit Lelystad op 10-07-2018

Aanbiedingen

Glasvezel patchkabels- Simplex - LC > LC

Wij leveren een uitgebreid assortiment aan glasvezel patchkabels met een verscheidenheid aan connectoren (LS, ST, SC, E2000, Uniboot etc.). Tevens leveren wij op aanvraag maatwerkoplossingen voor custom made kabels. Neem voor specifieke vragen of speciale project aanbiedingen contact op met de klantenservice.

Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 0.5m
Artikelcode: 026110
  • 0.5m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,95
excl. BTW € 6,57
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 1m
Artikelcode: 026127
  • 1m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 5,43
excl. BTW € 4,49
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 10m
Artikelcode: 026134
  • 10m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 12,14
excl. BTW € 10,03
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 15m
Artikelcode: 068639
  • 15m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 14,34
excl. BTW € 11,85
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 2m
Artikelcode: 026141
  • 2m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,85
excl. BTW € 6,49
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 3m
Artikelcode: 026158
  • 3m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 9,03
excl. BTW € 7,46
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 5m
Artikelcode: 026165
  • 5m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 6,50
excl. BTW € 5,37
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 7.5m
Artikelcode: 026172
  • 7.5m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 11,02
excl. BTW € 9,11
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 50/125µ - OM2 - 1m
Artikelcode: 057336
  • 1m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 6,79
excl. BTW € 5,61
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 50/125µ - OM2 - 10m
Artikelcode: 057343
  • 10m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 11,39
excl. BTW € 9,41
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 50/125µ - OM2 - 2m
Artikelcode: 057350
  • 2m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,31
excl. BTW € 6,04
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 50/125µ - OM2 - 3m
Artikelcode: 057367
  • 3m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 5,08
excl. BTW € 4,20
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 50/125µ - OM2 - 5m
Artikelcode: 057374
  • 5m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 8,82
excl. BTW € 7,29
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jump. LC/LC, 62,5/125 - OM1 - 1m
Artikelcode: 058623
  • 1m
  • LSZH
  • OM1
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,14
excl. BTW € 5,90
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jump. LC/LC, 62,5/125 - OM1 - 2m
Artikelcode: 048471
  • 2m
  • LSZH
  • OM1
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,67
excl. BTW € 6,34
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jump. LC/LC, 62,5/125 - OM1 - 3m
Artikelcode: 058630
  • 3m
  • LSZH
  • OM1
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 8,20
excl. BTW € 6,78
5 tot 10 werkdagen