Qshops Keurmerk Gezien op RTL4

Filters

9.5
483 beoordelingen
Uitstekende service en ik ben heel vriendelijk geholpen. Erg fijn, bedankt!EdJ uit Almere op 18-04-2018
Een eerste bestelling geplaatst, hierover zeer tevreden. Op tijd geleverd, goed verpakt, mooi product.Ger uit 's-Gravendeel op 21-03-2018

Aanbiedingen

Glasvezel patchkabels- Simplex - LC > LC

Wij leveren een uitgebreid assortiment aan glasvezel patchkabels met een verscheidenheid aan connectoren (LS, ST, SC, E2000, Uniboot etc.). Tevens leveren wij op aanvraag maatwerkoplossingen voor custom made kabels. Neem voor specifieke vragen of speciale project aanbiedingen contact op met de klantenservice.

Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 0.5m
Artikelcode: 026110
  • 0.5m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,95
excl. BTW € 6,57
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 1m
Artikelcode: 026127
  • 1m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 5,43
excl. BTW € 4,49
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 10m
Artikelcode: 026134
  • 10m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 12,14
excl. BTW € 10,03
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 15m
Artikelcode: 068639
  • 15m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 14,34
excl. BTW € 11,85
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 2m
Artikelcode: 026141
  • 2m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,85
excl. BTW € 6,49
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 3m
Artikelcode: 026158
  • 3m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 9,03
excl. BTW € 7,46
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 5m
Artikelcode: 026165
  • 5m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 6,50
excl. BTW € 5,37
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 9/125µ - OS2 - 7.5m
Artikelcode: 026172
  • 7.5m
  • LSZH
  • OS2
  • geel
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 11,02
excl. BTW € 9,11
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 50/125µ - OM2 - 1m
Artikelcode: 057336
  • 1m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 6,79
excl. BTW € 5,61
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 50/125µ - OM2 - 10m
Artikelcode: 057343
  • 10m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 11,39
excl. BTW € 9,41
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 50/125µ - OM2 - 2m
Artikelcode: 057350
  • 2m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,31
excl. BTW € 6,04
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 50/125µ - OM2 - 3m
Artikelcode: 057367
  • 3m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 5,08
excl. BTW € 4,20
1 tot 2 werkdagen
Simplex Jumper LC/LC, 50/125µ - OM2 - 5m
Artikelcode: 057374
  • 5m
  • LSZH
  • OM2
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 8,82
excl. BTW € 7,29
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jump. LC/LC, 62,5/125 - OM1 - 1m
Artikelcode: 058623
  • 1m
  • LSZH
  • OM1
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,14
excl. BTW € 5,90
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jump. LC/LC, 62,5/125 - OM1 - 2m
Artikelcode: 048471
  • 2m
  • LSZH
  • OM1
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 7,67
excl. BTW € 6,34
5 tot 10 werkdagen
Simplex Jump. LC/LC, 62,5/125 - OM1 - 3m
Artikelcode: 058630
  • 3m
  • LSZH
  • OM1
  • oranje
  • Verkrijgbaar in SC, LC, ST, E200, APC uitvoeringen
Meer informatie
incl. BTW € 8,20
excl. BTW € 6,78
5 tot 10 werkdagen