Aanbiedingen

Glasvezel patchkabels

Wij leveren een uitgebreid assortiment aan glasvezel patchkabels met een verscheidenheid aan connectoren (LS, ST, SC, E2000, Uniboot etc.). Tevens leveren wij op aanvraag maatwerkoplossingen voor custom made kabels. Neem voor specifieke vragen of speciale project aanbiedingen contact op met de klantenservice.

Glasvezel Patchkabel Duplex LC>LC 50/125 µ OM3 Tight Buffer 80 mtr.
Artikelcode: 331196
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 �
  • OM3
  • 80 meter
  • Multimode
  • LSZH
  • Tight Buffer
  • Aqua
Meer informatie
incl. BTW € 294,70
excl. BTW € 243,55
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>LC 09/125 µ OS2 20 meter
Artikelcode: D35020
  • LC > LC
  • Duplex
  • 09/125 �
  • OS2
  • 20 meter
  • Singlemode
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 18,88
excl. BTW € 15,60
2 tot 4 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC/APC8°>SC/APC8° 09/125 µ OS2 1 meter
Artikelcode: 026516
  • SC/APC8° > SC/APC8°
  • Duplex
  • 09/125 �
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 12,95
excl. BTW € 10,70
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-LC 50-125µ OM3 30 meter
Artikelcode: 094034
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 30 meter
Meer informatie
incl. BTW € 34,44
excl. BTW € 28,46
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC-SC 50-125µ OM3 4 meter
Artikelcode: 144241
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: SC
  • 50/125
  • OM3 Multimode
  • 4 meter
Meer informatie
incl. BTW € 10,61
excl. BTW € 8,77
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC>SC 50/125 µ OM3 20 meter
Artikelcode: 229226
  • SC > SC
  • Duplex
  • 50/125 �
  • OM3
  • 20 meter
  • Multimode
  • LSOH
  • Grade A-m vezel
Meer informatie
incl. BTW € 38,94
excl. BTW € 32,18
1 tot 2 werkdagen
Fiberoptic singlemode duplex OS2 LC/SC 0.5 meter
Artikelcode: 024864
  • LC to SC
  • Singlemode
  • Lengte 0.5 meter
Meer informatie
incl. BTW € 8,78
excl. BTW € 7,26
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>ST 62.5/125 µ OM1 - 1,30 meter
Artikelcode: 2426073
  • LC > ST
  • Duplex
  • 62.5/125 �
  • OM1
  • 1,3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 7,77
excl. BTW € 6,42
Levertijd op aanvraag
Duplex Uniboot Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM4 1 meter
Artikelcode: 379577
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM4
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 15,39
excl. BTW € 12,72
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 1 meter
Artikelcode: 308973
  • SC (APC) > SC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 9,75
excl. BTW € 8,06
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 1m
Artikelcode: 204725
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 79,50
excl. BTW € 65,70
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 1m
Artikelcode: 345121
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 1m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 63,60
excl. BTW € 52,56
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 1 meter
Artikelcode: 309031
  • SC (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 13,09
excl. BTW € 10,82
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 1 meter
Artikelcode: 309147
  • LC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 8,75
excl. BTW € 7,23
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 1 meter
Artikelcode: 309260
  • SC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 8,25
excl. BTW € 6,82
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 2 meter
Artikelcode: 204817
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 47,87
excl. BTW € 39,56
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 90m
Artikelcode: 347354
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 90m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 488,55
excl. BTW € 403,76
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM3 1 meter
Artikelcode: 248972
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 6,72
excl. BTW € 5,55
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 62.5/125 µ OM1 1 meter
Artikelcode: 249467
  • LC > SC
  • Duplex
  • 62.5/125 µ
  • OM1
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 6,52
excl. BTW € 5,39
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 1 meter
Artikelcode: 309093
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,01
excl. BTW € 8,27
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 1 meter
Artikelcode: 309208
  • SC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 9,52
excl. BTW € 7,87
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 2meter
Artikelcode: 289982
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 46,54
excl. BTW € 38,46
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 1m
Artikelcode: 346920
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 1m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 54,80
excl. BTW € 45,29
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 2m
Artikelcode: 345435
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 2m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 98,58
excl. BTW € 81,47
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 3 meter
Artikelcode: 309048
  • SC (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,78
excl. BTW € 8,91
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 2 meter
Artikelcode: 309154
  • LC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 8,03
excl. BTW € 6,64
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 2 meter
Artikelcode: 309277
  • SC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 8,55
excl. BTW € 7,07
Levertijd op aanvraag
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 5 meter
Artikelcode: 204831
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 49,92
excl. BTW € 41,26
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 1m
Artikelcode: 346913
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 1m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 97,13
excl. BTW € 80,27
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM3 2 meter
Artikelcode: 248989
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 2 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 7,38
excl. BTW € 6,10
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 62.5/125 µ OM1 2 meter
Artikelcode: 249474
  • LC > SC
  • Duplex
  • 62.5/125 µ
  • OM1
  • 2 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 7,01
excl. BTW € 5,79
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 2 meter
Artikelcode: 309086
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,16
excl. BTW € 8,40
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 2 meter
Artikelcode: 309215
  • SC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 9,81
excl. BTW € 8,11
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 1 meter
Artikelcode: 204763
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 52,27
excl. BTW € 43,20
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 2m
Artikelcode: 346944
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 2m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 63,22
excl. BTW € 52,25
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 3m
Artikelcode: 345442
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 3m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 101,48
excl. BTW € 83,87
5 tot 10 werkdagen
Duplex Uniboot Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM3 1 meter
Artikelcode: 379560
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 14,69
excl. BTW € 12,14
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 2 meter
Artikelcode: 308980
  • SC (APC) > SC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,90
excl. BTW € 9,01
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 3m
Artikelcode: 204749
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 80,89
excl. BTW € 66,85
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 2m
Artikelcode: 345169
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 2m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 97,43
excl. BTW € 80,52
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 62.5/125 µ OM1 3 meter
Artikelcode: 249481
  • LC > SC
  • Duplex
  • 62.5/125 µ
  • OM1
  • 3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 7,24
excl. BTW € 5,98
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 3 meter
Artikelcode: 309109
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,59
excl. BTW € 8,75
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 3 meter
Artikelcode: 309222
  • SC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,10
excl. BTW € 8,35
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 2 meter
Artikelcode: 204770
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 2 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 49,23
excl. BTW € 40,69
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 3m
Artikelcode: 346975
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 3m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 71,62
excl. BTW € 59,19
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 5m
Artikelcode: 345459
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 5m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 107,28
excl. BTW € 88,66
5 tot 10 werkdagen
Duplex Uniboot Glasvezel Patchkabel LC>LC 50/125 µ OM2 1m
Artikelcode: 379553
  • LC > LC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM2
  • 1 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 11,06
excl. BTW € 9,14
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 3 meter
Artikelcode: 308997
  • SC (APC) > SC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 11,00
excl. BTW € 9,09
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 5m
Artikelcode: 204756
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 82,24
excl. BTW € 67,97
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 3m
Artikelcode: 345176
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 3m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 67,82
excl. BTW € 56,05
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 5 meter
Artikelcode: 309055
  • SC (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 11,62
excl. BTW € 9,60
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 3 meter
Artikelcode: 309161
  • LC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 9,33
excl. BTW € 7,71
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 3 meter
Artikelcode: 309284
  • SC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 8,87
excl. BTW € 7,33
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 1 meter
Artikelcode: 204800
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 47,19
excl. BTW € 39,00
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 2m
Artikelcode: 346937
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 2m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 101,48
excl. BTW € 83,87
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM3 3 meter
Artikelcode: 248996
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 8,23
excl. BTW € 6,80
1 tot 2 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 5 meter
Artikelcode: 309116
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 11,19
excl. BTW € 9,25
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 5 meter
Artikelcode: 309239
  • SC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,72
excl. BTW € 8,86
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 3 meter
Artikelcode: 204787
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 49,92
excl. BTW € 41,26
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 5m
Artikelcode: 347002
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 5m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 88,43
excl. BTW € 73,08
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 10m
Artikelcode: 345466
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 10m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 121,77
excl. BTW € 100,64
5 tot 10 werkdagen
DuplexUniboot Glasvezel Patchkabel LC>LC 09/125 µ OS2 1 meter
Artikelcode: 379584
  • LC > LC
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,84
excl. BTW € 8,96
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 5 meter
Artikelcode: 309000
  • SC (APC) > SC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 11,87
excl. BTW € 9,81
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 10m
Artikelcode: 308256
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 85,67
excl. BTW € 70,80
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 5m
Artikelcode: 345183
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 5m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 100,50
excl. BTW € 83,06
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 7 meter
Artikelcode: 309062
  • SC (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 7 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 12,45
excl. BTW € 10,29
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 5 meter
Artikelcode: 309178
  • LC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 9,95
excl. BTW € 8,22
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 5 meter
Artikelcode: 309291
  • SC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 9,45
excl. BTW € 7,81
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 3 meter
Artikelcode: 204824
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 3 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 48,56
excl. BTW € 40,13
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 3m
Artikelcode: 346951
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 3m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 105,84
excl. BTW € 87,47
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM3 7 meter
Artikelcode: 249016
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 11,23
excl. BTW € 9,28
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 62.5/125 µ OM1 7 meter
Artikelcode: 249511
  • LC > SC
  • Duplex
  • 62.5/125 µ
  • OM1
  • 7 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 9,39
excl. BTW € 7,76
5 tot 10 werkdagen
DuplexUniboot Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 1m
Artikelcode: 379591
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 1 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,84
excl. BTW € 8,96
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 7 meter
Artikelcode: 309017
  • SC (APC) > SC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 7 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 12,71
excl. BTW € 10,50
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 15m
Artikelcode: 308263
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 15 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 89,10
excl. BTW € 73,64
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 10m
Artikelcode: 345190
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 10m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 105,67
excl. BTW € 87,33
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 10 meter
Artikelcode: 309079
  • SC (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 13,71
excl. BTW € 11,33
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 7 meter
Artikelcode: 309185
  • LC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 7 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 9,72
excl. BTW € 8,03
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 7 meter
Artikelcode: 309307
  • SC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 7 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,04
excl. BTW € 8,30
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 10 meter
Artikelcode: 308348
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 53,36
excl. BTW € 44,10
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 5m
Artikelcode: 346999
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 5m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 114,51
excl. BTW € 94,64
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel ST>SC 50/125 µ OM3 10 meter
Artikelcode: 249023
  • ST > SC
  • Duplex
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 10 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 13,48
excl. BTW € 11,14
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 62.5/125 µ OM1 - 1,30 meter
Artikelcode: 392927
  • LC > SC
  • Duplex
  • 62.5/125 �
  • OM1
  • 1,3 meter
  • Multimode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 7,77
excl. BTW € 6,42
Op voorraad
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 7 meter
Artikelcode: 309123
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 7 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 11,79
excl. BTW € 9,74
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 7 meter
Artikelcode: 309246
  • SC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 7 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 11,30
excl. BTW € 9,34
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 5 meter
Artikelcode: 204794
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 5 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 51,28
excl. BTW € 42,38
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 10m
Artikelcode: 347033
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 10m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 179,77
excl. BTW € 148,57
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 15m
Artikelcode: 345473
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 15m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 136,27
excl. BTW € 112,62
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 10 meter
Artikelcode: 309192
  • LC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 11,45
excl. BTW € 9,46
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 10 meter
Artikelcode: 309345
  • SC (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 10,96
excl. BTW € 9,06
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>SC (PC) 09/125 µ OS2 15 meter
Artikelcode: 308355
  • E2000 (APC) > SC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 15 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 59,60
excl. BTW € 49,26
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM3, 10m
Artikelcode: 347019
  • MPO > MPO
  • OM3
  • Multimode 50/125 µ
  • 10m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 136,27
excl. BTW € 112,62
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel LC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 10 meter
Artikelcode: 309130
  • LC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 12,71
excl. BTW € 10,50
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 10 meter
Artikelcode: 309253
  • SC (APC) > LC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 12,22
excl. BTW € 10,10
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>LC (PC) 09/125 µ OS2 10 meter
Artikelcode: 308331
  • E2000 (APC) > LC (PC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 54,70
excl. BTW € 45,21
Uitloop artikel
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM4, 15m
Artikelcode: 347088
  • MPO > MPO
  • OM4
  • Multimode 50/125 µ
  • 15m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 172,51
excl. BTW € 142,57
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OM2, 20m
Artikelcode: 345480
  • MPO > MPO
  • OM2
  • Multimode 50/125 µ
  • 20m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 166,62
excl. BTW € 137,70
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 10 meter
Artikelcode: 309024
  • SC (APC) > SC (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 13,94
excl. BTW € 11,52
5 tot 10 werkdagen
Duplex Glasvezel Patchkabel E2000 (APC)>E2000 (APC) 09/125 µ OS2 20m
Artikelcode: 214908
  • E2000 (APC) > E2000 (APC)
  • Duplex
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 20 meter
  • Singlemode
  • LSOH
Meer informatie
incl. BTW € 92,52
excl. BTW € 76,46
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel MPO > MPO, OS2, 15m
Artikelcode: 345206
  • MPO > MPO
  • OS2
  • Singlemode 09/125 µ
  • 15m
  • Method A
  • MPO to MPO
  • Duplex
Meer informatie
incl. BTW € 93,23
excl. BTW € 77,05
5 tot 10 werkdagen