Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.8
490 beoordelingen
Netjes van tevoren gebeld door een latere dag van leveren. Ook werd een wijziging van mijn bestelling op het laatste moment mog gped doorgevoerd. Top!Mark van de Kerkhof uit Helmond op 14-02-2019
Toppers!Tjapco op 20-11-2018

Aanbiedingen

Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC - 500 m

Artikelnummer: mp7322
incl. BTW  1.153,69
excl. BTW € 953,46
5 tot 10 werkdagen
Dit product is leverbaar binnen 5 tot 10 werkdagen

Omschrijving

Duplex Glasvezel Patchkabel LC - LC  09/125 µ OS2 van hoge kwaliteit

· LSZH
· Connector with ceramic ferrule
· Cable diameter 4.8 x 2.8
· 4X LC
· Singlemode 09/125 µ
· Diam. 4mm
· Length 500 m
·

 

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B LC > LC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OS2
Lengte in m. 60