Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.8
489 beoordelingen
Toppers!Tjapco op 20-11-2018
Adviseren kunen ze als de beste en daarom Cat7 kabel op rol en netwerkstekkers besteld, keurig te woord gestaan en bestelling is geleverd zoals overeengekomen! Top service, hier kom ik zeker terug!WiFi Midden Nederland uit Renkum op 26-10-2018

Aanbiedingen

Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC - 30mtr

Artikelnummer: 331202
incl. BTW  105,42
excl. BTW € 87,12
2 tot 4 werkdagen
Dit product is met 2 tot 4 werkdagen weer leverbaar.

Omschrijving

Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (PC) 09/125 µ Flatoval OS2 8 meter van hoge kwaliteit

· LSZH
· Connector with ceramic ferrule
· Cable diameter 4.8 x 2.8
· 4X LC
· Singlemode 09/125 µ
· Diam. 4mm
· Length 30 m
·

 

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B LC > LC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OS2
Lengte in m. 30