Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.8
490 beoordelingen
Netjes van tevoren gebeld door een latere dag van leveren. Ook werd een wijziging van mijn bestelling op het laatste moment mog gped doorgevoerd. Top!Mark van de Kerkhof uit Helmond op 14-02-2019
Toppers!Tjapco op 20-11-2018

Aanbiedingen

Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC-180 mtr

Artikelnummer: 340945
incl. BTW  378,65
excl. BTW € 312,93
2 tot 4 werkdagen
Dit product is met 2 tot 4 werkdagen weer leverbaar.

Omschrijving

180 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren

· LSZH
· Connector with ceramic ferrule
· Cable diameter 4.8 x 2.8
· 4X LC
· Singlemode 09/125 µ
· Diam. 4mm

·

 

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B LC > LC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OS2
Lengte in m. 30