Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.8
490 beoordelingen
Netjes van tevoren gebeld door een latere dag van leveren. Ook werd een wijziging van mijn bestelling op het laatste moment mog gped doorgevoerd. Top!Mark van de Kerkhof uit Helmond op 14-02-2019
Toppers!Tjapco op 20-11-2018

Aanbiedingen

Glasvezel Patchkabel OS2 Duplex SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ 10 meter - ACT

Artikelnummer: 321937
incl. BTW  19,28
excl. BTW € 15,93
1 tot 2 werkdagen
Dit product is met 1 tot 2 werkdagen te leveren.

Omschrijving

Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC (APC) 09/125 µ OS2 10 meter van hoge kwaliteit ACT

· Duplex cable
· LSOH
· Connector with ceramic ferrule
· Cable diameter 3 mm
· Single packed with test-report· DIGITUS Fiber Optic Patch Cord
· SC (APC) to SC (APC)
· Singlemode 09/125 µ
· Duplex
· Length 10m
· ACT

 

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B SC (APC) > SC (APC)
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OS2
Lengte in m. 10