Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.2
480 beoordelingen
Flexibel, laatste moment nog iets kunnen toevoegen aan mijn bestelling. Netjes verpakt.Jan uit Zuid Holland op 01-02-2018
goede website waar kundig en simpel uitgelegd wordt hoe je je eigen (thuis) netwerk kan maken. Misschien niet de goedkoopste maar wel kundig en kwalitatief het beste.Laurens uit Rotterdam op 05-01-2018

Aanbiedingen

Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 µ 4 voudig LC>LC 80 mtr Tight Buffer

Artikelnummer: 331196
incl. BTW  273,52
excl. BTW € 226,05
1 tot 2 werkdagen
Dit product is met 1 tot 2 werkdagen te leveren.

Omschrijving

Glasvezel Patchkabel Duplex LC>LC 50/125 µ OM3 Tight Buffer 80 mtr.

· 4 voudig
· Tight Buffer 
· LSZH
· Cable diameter 4 mm
· Aqua 
· 4x LC to LC
· Multimode 50/125 æ
· Length 80m
· Class OM3
· ACT

Geschikt voor indoor gebruik, geschikt voor zowel horizontale als verticale installatie. Door gebruik van beschermbuis met trekoog eenvoudig te installeren en robuuste bescherming van connectoren.

Category Minimum modal bandwidth
850 nm / 1310 nm
100 Mb - 100BASE-FX 1 Gb (1000 Mb) - 1000BASE-SX 10 Gb - 10GBASE-SR 40 Gb Ethernet 100 Gb Ethernet
OM1 (62.5/125) 200 / - MHz·km up to 2000 meters 275 meters  33 meters Not supported Not supported
OM2 (50/125) 500 / - MHz·km up to 2000 meters  550 meters  82 meters  Not supported Not supported
OM3 (50/125) 1500 / 2000 MHz·km up to 2000 meters  550 meters 300 meters 100 meters

330 meters QSFP+ eSR4

100 meters
OM4 (50/125) 3500 / 4700 MHz·km up to 2000 meters  1000 meters  550 meters 150 meters

550 meters QSFP+ eSR4

150 meters

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Multimode
Connector A > B LC > LC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OM3
Lengte in m. 80