Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.2
483 beoordelingen
Uitstekende service en ik ben heel vriendelijk geholpen. Erg fijn, bedankt!EdJ uit Almere op 18-04-2018
Een eerste bestelling geplaatst, hierover zeer tevreden. Op tijd geleverd, goed verpakt, mooi product.Ger uit 's-Gravendeel op 21-03-2018

Aanbiedingen

Glasvezel Patchkabel Duplex LC-LC 50-125µ OM4 0.5 meter LSZH

Artikelnummer: 157593FT
incl. BTW  13,52
excl. BTW € 11,17
Op voorraad
Op werkdagen voor 16:00u besteld = dezelfde dag verzonden

Omschrijving

  • 0.5 Meter duplex glasvezel patchkabel
  • LC / LC Connector
  • Connector met ceramice ferrule
  • Multimode
  • Duplex
  • I-VH 2G50/125µ
  • 50/125µm fiber 
  • Fiber class OM4
  • Kabel diameter 5x3 mm
  • Connectors met twee kleuren connector
  • Kabel kleur violet
  • Temperatuur range: -40°C up to +70°C
  • RoHS compliant
  • Vlamvertragend EN 50265-2-1
  • Buitenmantel LSZH IEC-60754-2 / IEC-61034

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Multimode
Connector A > B LC > LC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OM4
Lengte in m. 0.5