Qshops Keurmerk Gezien op RTL4

Filters

9.7
491 beoordelingen
Uitstekende service en prima prijzen. Flexibel, snel en goede adviezen.Willem op 06-03-2019
Netjes van tevoren gebeld door een latere dag van leveren. Ook werd een wijziging van mijn bestelling op het laatste moment mog gped doorgevoerd. Top!Mark van de Kerkhof uit Helmond op 14-02-2019

Aanbiedingen

Glasvezel kabel op maat incl. of zonder connectoren (multi-fiber)

Wij leveren glasvezel kabel (loose tube cable, break-out cable), op rol, in ieder gewenste uitvoering OM1, OM2,OM3, OM4, OM5 en OS2 met 4-8-12 of 24 fibers en connectoren (pre-assembled) ST-SC-LC, E-200, SC/APC aan de kabel. De kabels kunnen optioneel worden voorzien van een bescherm huls (cable divider) en trekoog. Neem contact op met de klanten service voor uw specifieke wensen.

Trunk kabel outdoor 48 * fiber OS2 - 50/125µm LC/LC
Artikelcode: O8842.160ADQ-160-48
  • 48 Fiber pre-assembled indoor/outdoor kabel 50/125µm
  • 48* LC/LC connectoren
  • Incl. cable devider en trekoog (Drawing-In Tube standard) M48
  • 160 meter
Meer informatie
incl. BTW € 1.729,25
excl. BTW € 1.429,13
5 tot 10 werkdagen
Universal trunk kabel indoor/outdoor 4 * fiber OM3 - 50/125µm LC/LC
Artikelcode: O8303.11OM3-MP
  • 4 Fiber pre-assembled indoor/outdoor kabel 50/125µm
  • 4* LC/LC connectoren
  • Incl. cable devider en trekoog (Drawing-In Tube standard) buiten diameter 40mm
  • Lengte 11m
Meer informatie
incl. BTW € 148,42
excl. BTW € 122,66
5 tot 10 werkdagen
Universal trunk kabel indoor/outdoor 48 * fiber OS2 - 50/125µm LC/LC
Artikelcode: O8842.160-48
  • 48 Fiber pre-assembled indoor/outdoor kabel 50/125µm
  • 48* LC/LC connectoren
  • Incl. cable devider en trekoog (Drawing-In Tube standard) M48
  • 160 meter
Meer informatie
incl. BTW € 1.881,27
excl. BTW € 1.554,77
5 tot 10 werkdagen
Universal trunk kabel indoor/outdoor 4 * fiber OM3 - 50/125µm LC/LC
Artikelcode: O8303.44OM3-MP
  • 4 Fiber pre-assembled indoor/outdoor kabel 50/125µm
  • 4* LC/LC connectoren
  • Incl. cable devider en trekoog (Drawing-In Tube standard) buiten diameter 40mm
  • Lengte 40 mtr.
Meer informatie
incl. BTW € 191,89
excl. BTW € 158,59
1 tot 2 werkdagen
Universal trunk kabel indoor/outdoor 4 * fiber OM3 - 50/125µm LC/LC
Artikelcode: O8322.140M3
  • 4 Fiber pre-assembled indoor/outdoor kabel 50/125µm
  • 4* LC/LC connectoren
  • Incl. cable devider en trekoog (Drawing-In Tube standard) buiten diameter 40mm
  • Lengte 140m
Meer informatie
incl. BTW € 448,91
excl. BTW € 371,00
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC-120 mtr
Artikelcode: 340983
  • LC-LC
  • 4 voudig
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 120 meter
  • Singlemode
  • indoor/outdoor
  • Loose tube
  • Geel
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 260,66
excl. BTW € 215,42
2 tot 4 werkdagen
Universal trunk kabel indoor/ourdoor 8 * fiber OM3 - 50/125µm LC/LC
Artikelcode: O8322.160OM3-
  • 8 Fiber pre-assembled indoor/outdoor kabel 50/125µm
  • 8* LC/LC connectoren
  • Incl. cable devider en trekoog (Drawing-In Tube standard) buiten diameter 40mm
  • Lengte 160m
Meer informatie
incl. BTW € 535,04
excl. BTW € 442,18
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC-180 mtr
Artikelcode: 340945
  • LC-LC
  • 4 voudig
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 180meter
  • Singlemode
  • indoor/outdoor
  • Loose tube
  • Geel
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 378,65
excl. BTW € 312,93
2 tot 4 werkdagen
Universal trunk kabel indoor/outdoor 8 * fiber OM3 - 50/125µm LC/LC
Artikelcode: O8322.300OM3
  • 8 Fiber pre-assembled indoor/outdoor kabel 50/125µm
  • 8* LC/LC connectoren
  • Incl. cable devider en trekoog (Drawing-In Tube standard) buiten diameter 40mm
  • 300 meter
Meer informatie
incl. BTW € 745,36
excl. BTW € 616,00
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 µ 4 voudig LC>LC 80 mtr. indoor/outdoor
Artikelcode: 351071
  • 4x LC > LC
  • 4 voudig
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 80 meter
  • Multimode
  • LSZH
  • indoor/outdoor
  • Aqua
Meer informatie
incl. BTW € 279,99
excl. BTW € 231,40
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 µ 4 voudig LC>LC 80 mtr Tight Buffer
Artikelcode: 331196
  • 4x LC > LC
  • 4 voudig
  • 50/125 µ
  • OM3
  • 80 meter
  • Multimode
  • LSZH
  • Tight Buffer
  • Aqua
Meer informatie
incl. BTW € 273,52
excl. BTW € 226,05
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC - 40mtr
Artikelcode: 331356
  • LC-LC
  • 4 voudig
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 40 meter
  • Singlemode
  • indoor/outdoor
  • Loose tube
  • Geel
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 120,64
excl. BTW € 99,70
10 - 15 werkdagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC - 70mtr
Artikelcode: 331219
  • LC-LC
  • 4 voudig
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 70 meter
  • Singlemode
  • indoor/outdoor
  • Loose tube
  • Geel
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 166,30
excl. BTW € 137,44
2 tot 4 werkdagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC - 60mtr
Artikelcode: 331448
  • LC-LC
  • 4 voudig
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 60 meter
  • Singlemode
  • indoor/outdoor
  • Loose tube
  • Geel
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 151,07
excl. BTW € 124,85
2 tot 4 werkdagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC - 80mtr
Artikelcode: 331363
  • LC-LC
  • 4 voudig
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 80 meter
  • Singlemode
  • indoor/outdoor
  • Loose tube
  • Geel
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 181,52
excl. BTW € 150,02
2 tot 4 werkdagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC - 20mtr
Artikelcode: 331233
  • LC-LC
  • 4 voudig
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 20 meter
  • Singlemode
  • indoor/outdoor
  • Loose tube
  • Geel
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 90,18
excl. BTW € 74,53
2 tot 4 werkdagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC-110 mtr
Artikelcode: 340679
  • LC-LC
  • 4 voudig
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 110meter
  • Singlemode
  • indoor/outdoor
  • Loose tube
  • Geel
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 243,55
excl. BTW € 201,28
2 tot 4 werkdagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 12 voudig LC-LC- 10mtr
Artikelcode: MP06982
  • LC-LC
  • 12voudig
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 10 meter
  • Singlemode
  • indoor/outdoor
  • Loose tube
  • Geel
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 145,95
excl. BTW € 120,62
2 tot 4 werkdagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 8 voudig LC-LC - 40mtr
Artikelcode: 375466
  • LC-LC
  • 8 voudig
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 40 meter
  • Singlemode
  • indoor/outdoor
  • Loose tube
  • Geel
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 158,46
excl. BTW € 130,96
2 tot 4 werkdagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC - 30mtr
Artikelcode: 331202
  • LC-LC
  • 4 voudig
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 30 meter
  • Singlemode
  • indoor/outdoor
  • Loose tube
  • Geel
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 105,42
excl. BTW € 87,12
2 tot 4 werkdagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC - 50mtr
Artikelcode: 331110
  • LC-LC
  • 4 voudig
  • 09/125 µ
  • OS2
  • 50 meter
  • Singlemode
  • indoor/outdoor
  • Loose tube
  • Geel
  • LSZH
Meer informatie
incl. BTW € 135,85
excl. BTW € 112,27
2 tot 4 werkdagen