Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.3
483 beoordelingen
Uitstekende service en ik ben heel vriendelijk geholpen. Erg fijn, bedankt!EdJ uit Almere op 18-04-2018
Een eerste bestelling geplaatst, hierover zeer tevreden. Op tijd geleverd, goed verpakt, mooi product.Ger uit 's-Gravendeel op 21-03-2018

Aanbiedingen

Glasvezel connectoren

Glasvezel connectoren kunnen wij leveren in alle gangbare uitvoeringen. Voor vragen neem contact op met de klanten service.

SC Duplex connectoren
Artikelcode: 007555
  • Duplex
  • Multimode
  • Crimpversion
  • 2XALWL-SC + CLIP
  • + 2 X Kink Protection
Meer informatie
incl. BTW € 2,50
excl. BTW € 2,07
1 tot 2 werkdagen
ST Simplex connectoren
Artikelcode: 007616
  • Multimode
  • Crimpversion
Meer informatie
incl. BTW € 1,57
excl. BTW € 1,30
Uitloop artikel