Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.6
485 beoordelingen
MP2 denkt mee met de bestelde producten en adviseert. De bestelling wordt snel en netjes geleverd, track en trace code wordt gestuurd zodat de zending te volgen is. Een aanrader!Zenkei BV uit Sittard op 03-08-2018
Keurig gebeld dat het product niet op voorraad was en verwachtte bezorgtijd vermeld. na akkoord toch nog eerder binnen gekregen. kortom prima ervaring!Ricardo uit Lelystad op 10-07-2018

Aanbiedingen

Glasvezel <-> IP Converters

Glasvezel naar IP Converters zijn uitermate geschikt voor toepassingen waarbij data over meer dan 100m moet worden verstuurd en voor toepassingen waarbij standaard koper oplossingen niet mogelijk of wenselijk zijn. De Converters kunnen los worden gebruikt of worden gegroepeerd in aparte 19" chassis.

2U Glasvezel Converter Chassis Dual Power Supply Digitus Series
Artikelcode: 307211
  • 2U Media Converter Chassis
  • 14 Slots
  • Dual Power Supply
  • Redundant
  • For DN-82x1x
  • DN-82x2x and DN-82x3x Series
Meer informatie
incl. BTW € 186,17
excl. BTW € 153,86
1 tot 2 werkdagen
incl. BTW € 98,83
excl. BTW € 81,68
Op voorraad
incl. BTW € 48,34
excl. BTW € 39,95
1 tot 2 werkdagen
incl. BTW € 101,36
excl. BTW € 83,77
Op voorraad
Glasvezel Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX
Artikelcode: 680519
  • PLANET Media Converter
  • Multimode
  • 10/100Base-TX to 100Base-FX
  • incl. PSU
  • ST Connector
Meer informatie
incl. BTW € 72,25
excl. BTW € 59,71
1 tot 2 werkdagen
Fast ethernet Media Converter (VDSL) - Data over telefoon lijn
Artikelcode: 294122
  • Media Converter
  • RJ45 to RJ11
  • Incl. PSU
  • VDSL compatible
  • Up to 3km
  • Gebruikt (bestaande) telefoonlijn om data over te sturen
Meer informatie
incl. BTW € 186,81
excl. BTW € 154,39
1 tot 2 werkdagen
Fast Ethernet Media Converter (VDSL) - Data over Coax kabel
Artikelcode: 294139
  • Media Converter
  • RJ45 to BNC geschikt voor RG58 coax kabels
  • Incl. PSU
  • VDSL compatible
  • Up to 3km
  • 100/60 Mbps (90/90 Mbps with synchronous data rate) tot 300 meters of 40/10 Mbps bij 300m>1km
Meer informatie
incl. BTW € 185,89
excl. BTW € 153,63
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Converter 10/100Base-T to SFP Open Slot
Artikelcode: 307754
  • Media Converter
  • SFP
  • 10/100Base-T to SFP Open Slot
  • Incl. PSU
  • Without SFP Module
Meer informatie
incl. BTW € 54,43
excl. BTW € 44,98
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX Up to 2km
Artikelcode: 293088
  • Media Converter
  • Multimode
  • 10/100Base-TX to 100Base-FX
  • Incl. PSU
  • ST connector
  • Up to 2km
Meer informatie
incl. BTW € 44,78
excl. BTW € 37,01
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX Up to 20km
Artikelcode: 293101
  • Media Converter
  • Singlemode
  • 10/100Base-TX to 100Base-FX
  • Incl. PSU
  • SC connector
  • Up to 20km
Meer informatie
incl. BTW € 44,66
excl. BTW € 36,91
Op voorraad
Glasvezel Converter BiDi Tx1310nm / Rx1550nm
Artikelcode: 293149
  • Media Converter
  • Singlemode
  • BiDi
  • WDM
  • 10/100Base-TX to 100Base-FX
  • Tx1310nm / Rx1550nm
  • SC connector
Meer informatie
incl. BTW € 47,67
excl. BTW € 39,40
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Converter BiDi Tx1550nm / Rx1310nm
Artikelcode: 293156
  • Media Converter
  • Singlemode
  • BiDi
  • WDM
  • 10/100Base-TX to 100Base-FX
  • Tx1550nm / Rx1310nm
  • SC connector
Meer informatie
incl. BTW € 46,09
excl. BTW € 38,09
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Converter 1000Base-T to SFP Open Slot
Artikelcode: 307334
  • Media Converter
  • SFP
  • 1000Base-T to SFP Open Slot
  • Incl. PSU
  • Without SFP Module
Meer informatie
incl. BTW € 67,63
excl. BTW € 55,89
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Converter 10/100/1000Base-T to SFP Open Slot
Artikelcode: 293163
  • Media Converter
  • SFP
  • 10/100/1000Base-T to SFP Open Slot
  • Incl. PSU
  • Without SFP Module
Meer informatie
incl. BTW € 81,37
excl. BTW € 67,25
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Up to 10km
Artikelcode: 293132
  • Media Converter
  • Singlemode
  • 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX
  • Incl. PSU
  • SC connector
  • Up to 10km
Meer informatie
incl. BTW € 106,72
excl. BTW € 88,20
1 tot 2 werkdagen
Glasvezel Converter BiDi Tx1310nm / Rx1550nm
Artikelcode: 307938
  • Media Converter
  • Singlemode
  • BiDi
  • WDM
  • Gigabit Ethernet
  • Tx1310nm / Rx1550nm
  • SC connector
Meer informatie
incl. BTW € 103,19
excl. BTW € 85,28
Leverbaar in week 37
Glasvezel Converter BiDi Tx1550nm / Rx1310nm
Artikelcode: 307976
  • Media Converter
  • Singlemode
  • BiDi
  • WDM
  • Gigabit Ethernet
  • Tx1550nm / Rx1310nm
  • SC connector
Meer informatie
incl. BTW € 192,58
excl. BTW € 159,16
1 tot 2 werkdagen