Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.7
489 beoordelingen
Toppers!Tjapco op 20-11-2018
Adviseren kunen ze als de beste en daarom Cat7 kabel op rol en netwerkstekkers besteld, keurig te woord gestaan en bestelling is geleverd zoals overeengekomen! Top service, hier kom ik zeker terug!WiFi Midden Nederland uit Renkum op 26-10-2018

Aanbiedingen

Fiberoptic singlemode duplex OS2 SC/SC 0.5 meter

Artikelnummer: 351033
incl. BTW  11,54
excl. BTW € 9,54
1 tot 2 werkdagen
Dit product is met 1 tot 2 werkdagen te leveren.

Omschrijving

fiber Optic Patchkabel

  • SC to SC
  • Singlemode
  • 09/125 µ
  • Duplex
  • Lengte 0.5 meter

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B SC > SC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OS2
Lengte in m. 0.5