Netwerkproducten is lid van Qshops
RTL 4

Advies nodig? Bel 036 522 00 22 Ma-vr 9:00 tot 22:00

Klantenservice

Aanbiedingen

Fiberoptic singlemode duplex OS2 LC/SC 0.5 meter

Artikelnummer: 024864
Nog geen reviews
incl. btw
€ 8,78
excl. BTW
€ 7,26
Levertijd Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Dit product is met 1 tot 3 werkdagen te leveren.

  • LC to SC
  • Singlemode
  • Lengte 0.5 meter

Omschrijving

 Fiber Optic Patchkabel

  • LC to SC
  • Singlemode
  • 09/125 µ
  • Duplex
  • Lengte 0.5 meter

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B LC > SC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OS2
Lengte in m. 0.5
Voor 17:00 besteld? Morgen in huis Op werkdagen voor 16:00u besteld is morgen in huis
  • Betaal snel en veilig via:
  • Betaal via Ideal
  • Betaal via bancontact
  • Betaal via paypal
  • Betaal via overboeking
Navigatie