Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.8
490 beoordelingen
Netjes van tevoren gebeld door een latere dag van leveren. Ook werd een wijziging van mijn bestelling op het laatste moment mog gped doorgevoerd. Top!Mark van de Kerkhof uit Helmond op 14-02-2019
Toppers!Tjapco op 20-11-2018

Aanbiedingen

Fiberoptic singlemode duplex OS2 LC/LC 7 meter

Artikelnummer: 308464
incl. BTW  16,09
excl. BTW € 13,30
1 tot 2 werkdagen
Dit product is met 1 tot 2 werkdagen te leveren.

Omschrijving

DIGITUS Fiber Optic Patchkabel

  • LC to LC
  • Singlemode
  • 09/125 µ
  • Duplex
  • Lengte 7 meter

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B LC > LC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OS2
Lengte in m. 7