Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.6
485 beoordelingen
MP2 denkt mee met de bestelde producten en adviseert. De bestelling wordt snel en netjes geleverd, track en trace code wordt gestuurd zodat de zending te volgen is. Een aanrader!Zenkei BV uit Sittard op 03-08-2018
Keurig gebeld dat het product niet op voorraad was en verwachtte bezorgtijd vermeld. na akkoord toch nog eerder binnen gekregen. kortom prima ervaring!Ricardo uit Lelystad op 10-07-2018

Aanbiedingen

Fiber koppelstukken

Coupler, SC-APC - SC-APC duplex - singlemode OS2
Artikelcode: 013733
  • Groen
  • Zirconia ZrO2
  • Multimode
  • inc.fixing material
  • Plastic housing
Meer informatie
incl. BTW € 2,47
excl. BTW € 2,04
Op voorraad
LC / SC Coupler, simplex - Single/multimode
Artikelcode: 170269
  • color blue
  • Zirconia Ceramic Sleeve
  • polymer housing
  • Single/multimode
  • Simplex
Meer informatie
incl. BTW € 25,94
excl. BTW € 21,44
1 tot 2 werkdagen
incl. BTW € 1,83
excl. BTW € 1,51
Op voorraad
incl. BTW € 2,69
excl. BTW € 2,22
Op voorraad
incl. BTW € 4,30
excl. BTW € 3,55
Op voorraad
incl. BTW € 0,30
excl. BTW € 0,25
Op voorraad
LC / LC Coupler, Singlemode
Artikelcode: 335764
  • color blue
  • Zirconia Ceramic Sleeve
  • polymer housing
  • Singlemode
Meer informatie
incl. BTW € 2,48
excl. BTW € 2,05
Op voorraad
LC / LC Coupler, Multimode
Artikelcode: 335917
  • color aqua
  • Zirconia Ceramic Sleeve
  • polymer housing
  • Multimode
  • inc.fixing material
Meer informatie
incl. BTW € 2,89
excl. BTW € 2,39
Op voorraad
LC / LC Quad Coupler (4-poort), Singlemode
Artikelcode: 336020
  • color blue
  • Zirconia Ceramic Sleeve
  • polymer housing
  • Singlemode
  • inc.fixing material
Meer informatie
incl. BTW € 11,16
excl. BTW € 9,22
Op voorraad
LC / LC Quad Coupler (4-Port), Singlemode, metalenbehuizing
Artikelcode: 336068
  • Zirconia Ceramic Sleeve
  • metal housing
  • Singlemode
  • inc.fixing material
Meer informatie
incl. BTW € 7,89
excl. BTW € 6,52
5 tot 10 werkdagen
LC/LC Coupler, OM4, Multimode
Artikelcode: 342298
  • OM4
  • Color RAL 4003
  • Zirconia Ceramic Sleeve
  • Plastic housing
  • Multimode
  • incl. fixing material
Meer informatie
incl. BTW € 2,84
excl. BTW € 2,35
Leverbaar in week 40
SC / SC Coupler, Singlemode
Artikelcode: 335634
  • color blue
  • Zirconia Ceramic Sleeve
  • Plastic housing
  • Singlemode
  • inc.fixing material
Meer informatie
incl. BTW € 3,07
excl. BTW € 2,54
1 tot 2 werkdagen
SC / SC Coupler, Multimode
Artikelcode: 335689
  • color aqua
  • Zirconia Ceramic Sleeve
  • Plastic housing
  • Multimode
  • inc.fixing material
Meer informatie
incl. BTW € 2,60
excl. BTW € 2,15
Op voorraad
SC / PC Duplex Coupler, Singlemode, Metal Housing
Artikelcode: 336051
  • Zirconia Ceramic Sleeve
  • Metal housing
  • Singlemode
  • inc.fixing material
Meer informatie
incl. BTW € 5,03
excl. BTW € 4,16
1 tot 2 werkdagen
SC/SC DX Coupler, OM4, Multimode
Artikelcode: 342281
  • OM4
  • Color RAL 4003
  • Zirconia Ceramic Sleeve
  • Plastic housing
  • Multimode
  • incl. fixing material
Meer informatie
incl. BTW € 2,21
excl. BTW € 1,83
1 tot 2 werkdagen
ST / ST Coupler, Simplex, Singlemode
Artikelcode: 335597
  • Zirconia Ceramic Sleeve
  • Metal housing
  • with yellow caps
  • Singlemode
Meer informatie
incl. BTW € 0,88
excl. BTW € 0,73
1 tot 2 werkdagen
Keystone Adapter-frame ((E2000® simplex, LC duplex,SC simplex)
Artikelcode: 102449
  • Geschikt voor E2000® simplex, LC duplex en SC simplex adapters zonder flank
  • Past in iedere standaard keystone frame
  • Verkrijgbaar in wit of zwart
  • Kleur: Zwart
Meer informatie
incl. BTW € 1,20
excl. BTW € 0,99
Op voorraad
Keystone Adapter-frame ((E2000® simplex, LC duplex,SC simplex)
Artikelcode: 102456
  • Geschikt voor E2000® simplex, LC duplex en SC simplex adapters zonder flank
  • Past in iedere standaard keystone frame
  • Verkrijgbaar in wit of zwart
  • Kleur: Wit
Meer informatie
incl. BTW € 1,20
excl. BTW € 0,99
Op voorraad
LC Duplex Adapter OM3 - Multimode - zonder flank - geschikt voor adapters
Artikelcode: 103200
  • Geschikt voor montage in keystone adapters
  • Past met adapter in ieder keystone
  • Kleur: Aqua
  • LC/PC
Meer informatie
incl. BTW € 2,94
excl. BTW € 2,43
Op voorraad
LC Duplex Adapter OM4 - Multimode - zonder flank - geschikt voor adapters
Artikelcode: 103217
  • Geschikt voor montage in keystone adapters
  • Past met adapter in ieder keystone
  • Kleur: violet
  • LC/PC
Meer informatie
incl. BTW € 2,94
excl. BTW € 2,43
Op voorraad
LC Duplex Adapter OS2 - Singlemode - zonder flank - geschikt voor adapters
Artikelcode: 103194
  • Geschikt voor montage in keystone adapters
  • Past met adapter in ieder keystone
  • Kleur: violet
  • LC/PC
Meer informatie
incl. BTW € 2,94
excl. BTW € 2,43
Op voorraad
LC Duplex Adapter OS2 - Singlemode - zonder flank - geschikt voor adapters
Artikelcode: 103231
  • Geschikt voor montage in keystone adapters
  • Past met adapter in ieder keystone
  • Kleur: groen
  • LC/PC
Meer informatie
incl. BTW € 2,94
excl. BTW € 2,43
Op voorraad