Fiber Dempers-Actuators

Fiber Dempers/Actuators

Glasvezel ST/APC Multimode demper 1db
  • ST/APC Multimode Attenuator
  • Attenuation level: 1dB
  • Multimode
Meer informatie
Artikelcode: 306047
Uw prijs
incl. BTW € 12,39
excl. BTW € 10,24
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel ST/APC Singlemode demper 1db
  • ST/APC Singlemode Attenuator
  • Attenuation level: 1dB
  • Singlemode
Meer informatie
Artikelcode: 302339
Uw prijs
incl. BTW € 12,39
excl. BTW € 10,24
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel ST/UPC Multimode demper 1db
  • ST/UPC Multimode Attenuator
  • Attenuation level: 1dB
  • Multimode
Meer informatie
Artikelcode: 306030
Uw prijs
incl. BTW € 12,39
excl. BTW € 10,24
5 tot 10 werkdagen
Fiber optic ST/UPC Singlemode demper 1db
  • ST/UPC Singlemode Attenuator
  • Attenuation level: 1dB
  • Singlemode
Meer informatie
Artikelcode: 302315
Uw prijs
incl. BTW € 12,39
excl. BTW € 10,24
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel SC/APC Multimode demper 1db
  • SC/APC Multimode Attenuator
  • Attenuation level: 1dB
  • Multimode
Meer informatie
Artikelcode: 306078
Uw prijs
incl. BTW € 12,39
excl. BTW € 10,24
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel FC/APC Singlemode demper 1db
  • FC/APC Singlemode Attenuator
  • Attenuation level: 1dB
  • Singlemode
Meer informatie
Artikelcode: 302353
Uw prijs
incl. BTW € 12,39
excl. BTW € 10,24
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel FC/UPC Multimode demper 1db
  • FC/UPC Multimode Attenuator
  • Attenuation level: 1dB
  • Multimode
Meer informatie
Artikelcode: 306061
Uw prijs
incl. BTW € 12,39
excl. BTW € 10,24
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel FC/UPC Singlemode demper 1db
  • FC/UPC Singlemode Attenuator
  • Attenuation level: 1dB
  • Singlemode
Meer informatie
Artikelcode: 302346
Uw prijs
incl. BTW € 12,39
excl. BTW € 10,24
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel SC/APC Multimode demper 1db
  • SC/APC Multimode Attenuator
  • Attenuation level: 1dB
  • Multimode
Meer informatie
Artikelcode: 306108
Uw prijs
incl. BTW € 12,39
excl. BTW € 10,24
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel SC/APC Singlemode demper 1db
  • SC/APC Singlemode Attenuator
  • Attenuation level: 1dB
  • Singlemode
Meer informatie
Artikelcode: 302377
Uw prijs
incl. BTW € 12,39
excl. BTW € 10,24
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel SC/UPC Multimode demper 1db
  • SC/UPC Multimode Attenuator
  • Attenuation level: 1dB
  • Multimode
Meer informatie
Artikelcode: 306092
Uw prijs
incl. BTW € 12,39
excl. BTW € 10,24
5 tot 10 werkdagen
Glasvezel SC/UPC Singlemode demper 1db
  • SC/UPC Singlemode Attenuator
  • Attenuation level: 1dB
  • Singlemode
Meer informatie
Artikelcode: 302360
Uw prijs
incl. BTW € 9,67
excl. BTW € 7,99
5 tot 10 werkdagen

Eigen voorraad
Snelle levering
Bel 036 522 2820

Verzending

PostNL Gratis verzending vanaf € 100,-

Beoordeling

Aanbieding