Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.8
488 beoordelingen
Adviseren kunen ze als de beste en daarom Cat7 kabel op rol en netwerkstekkers besteld, keurig te woord gestaan en bestelling is geleverd zoals overeengekomen! Top service, hier kom ik zeker terug!WiFi Midden Nederland uit Renkum op 26-10-2018
Zeer klantgericht! Ze hebben verder een mooi assortiment en leveren goede spullen tegen een scherpe prijs.Klant op 12-10-2018

Aanbiedingen

Duplex Jumper LC-APC/SC-APC 8° 09/125 µ OS2 1 meter

Artikelnummer: 056421
incl. BTW  10,85
excl. BTW € 8,97
Op voorraad
Op werkdagen voor 16:00u besteld = dezelfde dag verzonden

Omschrijving

Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>LC (APC) 09/125 µ OS2 1 meter van hoge kwaliteit

Jacket yellow Fiber I-VH 2E 9/125µ OS1/OS2 Connectors LC 8° green, SC 8° green
Category Minimum modal bandwidth
850 nm / 1310 nm
100 Mb - 100BASE-FX 1 Gb (1000 Mb) - 1000BASE-SX 10 Gb - 10GBASE-SR 40 Gb Ethernet 100 Gb Ethernet
OM1 (62.5/125) 200 / - MHz·km up to 2000 meters 275 meters  33 meters Not supported Not supported
OM2 (50/125) 500 / - MHz·km up to 2000 meters  550 meters  82 meters  Not supported Not supported
OM3 (50/125) 1500 / 2000 MHz·km up to 2000 meters  550 meters 300 meters 100 meters

330 meters QSFP+ eSR4

100 meters
OM4 (50/125) 3500 / 4700 MHz·km up to 2000 meters  1000 meters  550 meters 150 meters

550 meters QSFP+ eSR4

150 meters

 

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B SC (APC) > LC (APC)
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OS2
Lengte in m. 1