Aanbiedingen

Duplex Glasvezel Patchkabel SC/APC8°>SC/APC8° 09/125 µ OS2 1 meter

Artikelnummer: 026516
incl. BTW € 12,95
excl. BTW € 10,70
Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Dit product is met 1 tot 3 werkdagen te leveren.

Staffels

Aantal Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
1+ € 10,70 € 12,95
25+ € 10,16 € 12,29
50+ € 9,63 € 11,65

Ook verkrijgbaar in

Omschrijving

Duplex Glasvezel Patchkabel SC/APC8° > SC/APC8° 09/125 µ OS2 1 meter van hoge kwaliteit

· Duplex cable
· LSOH
· Connector with ceramic ferrule
· Cable diameter 2 mm
· SC/APC8° > SC/APC8°
· Singlemode 09/125 µ
· Duplex
· Length 1m

Category Minimum modal bandwidth
850 nm / 1310 nm
100 Mb - 100BASE-FX 1 Gb (1000 Mb) - 1000BASE-SX 10 Gb - 10GBASE-SR 40 Gb Ethernet 100 Gb Ethernet
OM1 (62.5/125) 200 / - MHz·km up to 2000 meters 275 meters  33 meters Not supported Not supported
OM2 (50/125) 500 / - MHz·km up to 2000 meters  550 meters  82 meters  Not supported Not supported
OM3 (50/125) 1500 / 2000 MHz·km up to 2000 meters  550 meters 300 meters 100 meters

330 meters QSFP+ eSR4

100 meters
OM4 (50/125) 3500 / 4700 MHz·km up to 2000 meters  1000 meters  550 meters 150 meters

550 meters QSFP+ eSR4

150 meters

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Singlemode
Connector A > B SC (APC) > SC (APC)
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OS2
Lengte in m. 1