Aanbiedingen

Duplex Glasvezel Patchkabel LC-SC 50-125µ OM3 4 meter

Artikelnummer: 144241
incl. BTW € 10,61
excl. BTW € 8,77
Op voorraad
Op werkdagen voor 16:00u besteld = dezelfde dag verzonden

Omschrijving

  • 4 Meter duplex glasvezel patchkabel
  • LC / SC Connector
  • Connector met ceramice ferrule
  • Multimode
  • Duplex
  • I-VH 2G50/125µ
  • Halogeen vrij
  • 50/125µm fiber 
  • Fiber class OM3
  • Kabel diameter 3 mm
  • Connectors met twee kleuren connector
  • Kabel kleur aqua groen
  • Per stuk verpakt met test rapport

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Multimode
Connector A > B LC > SC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OM3
Lengte in m. 4