Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.8
487 beoordelingen
Zeer klantgericht! Ze hebben verder een mooi assortiment en leveren goede spullen tegen een scherpe prijs.Klant op 12-10-2018
maken gewoon waar wat ze op de website beloven !Paul op 04-09-2018

Aanbiedingen

Duplex Glasvezel Patchkabel LC-MTRJ 50-125µ,multimode, LSZH - OM3, 3.0m

Artikelnummer: 025243
incl. BTW  14,71
excl. BTW € 12,16
1 tot 2 werkdagen
Dit product is met 1 tot 2 werkdagen te leveren.

Staffels

Aantal Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
1+ € 12,16 € 14,71
25+ € 11,67 € 14,12
50+ € 11,30 € 13,67
100+ € 10,94 € 13,24

Omschrijving

Duplex Glasvezel Patchkabel LC-MTRJ 50-125µ,multimode, LSZH - OM3, 3.0m

Max. insertion loss 0,3dB according to DIN 18600 mode 6 Wavelength 850nm Separately packed Test chart enclosed

 

Product features

Fibre typeMultimode: 50/125
Category: OM3
Number of fibres: 2
Anti-kink sleeveput: -on
Type of connector connection 1: MT-RJ
Connector colour 1: black
Type of connector connection 2: LC-Duplex
Connector colour 2: beige
Max. Tension:160 N
Min. Bending radius (Static): 10xOD
Min. Bending radius (Dynamic): 20xOD
Cable type: Duplex
Cable Construction: Duplex
Cable Ø: 2.0 mm
Colour outer sheatha: qua
Jacket Material: LSZH
Flame retardantAccording to: EN 50265-2-1
Halogen free: IEC60754-1
Low smoken: IEC61034-1
Operating Temperature: -20 – 75 °C
Storage Temperature: -20 – 85 °C
Quality class multimodeA/1: IEC-61753-222-2
standard:  ISO/IEC 11801;EN-50173-1
Standard: IEC 60793-2

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Multimode
Connector A > B MTRJ > LC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OM3
Lengte in m. 3