Qshops Keurmerk Gezien op RTL4
9.8
488 beoordelingen
Adviseren kunen ze als de beste en daarom Cat7 kabel op rol en netwerkstekkers besteld, keurig te woord gestaan en bestelling is geleverd zoals overeengekomen! Top service, hier kom ik zeker terug!WiFi Midden Nederland uit Renkum op 26-10-2018
Zeer klantgericht! Ze hebben verder een mooi assortiment en leveren goede spullen tegen een scherpe prijs.Klant op 12-10-2018

Aanbiedingen

Duplex Glasvezel Patchkabel LC-MTRJ 50-125µ,multimode, LSZH - OM3, 10m

Artikelnummer: 025205
incl. BTW  25,62
excl. BTW € 21,17
5 tot 10 werkdagen
Dit product is leverbaar binnen 5 tot 10 werkdagen

Staffels

Aantal Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
1+ € 21,17 € 25,62
25+ € 20,32 € 24,59
50+ € 19,68 € 23,81
100+ € 19,05 € 23,05

Omschrijving

Duplex Glasvezel Patchkabel LC-MTRJ 50-125µ,multimode, LSZH - OM3, 10m

Max. insertion loss 0,3dB according to DIN 18600 mode 6 Wavelength 850nm Separately packed Test chart enclosed

 

Product features

Fibre typeMultimode: 50/125
Category: OM3
Number of fibres: 2
Anti-kink sleeveput: -on
Type of connector connection 1: MT-RJ
Connector colour 1: black
Type of connector connection 2: LC-Duplex
Connector colour 2: beige
Max. Tension:160 N
Min. Bending radius (Static): 10xOD
Min. Bending radius (Dynamic): 20xOD
Cable type: Duplex
Cable Construction: Duplex
Cable Ø: 2.0 mm
Colour outer sheatha: qua
Jacket Material: LSZH
Flame retardantAccording to: EN 50265-2-1
Halogen free: IEC60754-1
Low smoken: IEC61034-1
Operating Temperature: -20 – 75 °C
Storage Temperature: -20 – 85 °C
Quality class multimodeA/1: IEC-61753-222-2
standard:  ISO/IEC 11801;EN-50173-1
Standard: IEC 60793-2

Eigenschappen

Glasvezel Patchkabels

Singlemode - Multimode Multimode
Connector A > B MTRJ > LC
Duplex - Simplex Duplex
Categorie OM3
Lengte in m. 10